DODÁVATELIA

avigilon

AVIGILON

Kanadská spoločnosť Avigilon – najdynamickejšie rozvíjajúci sa výrobca špičkových IP kamerových systémov, ktorého výhradným distribútorom pre ČR je TSS Group

AUDAC

Belgická značka založená v roku 1992 sa špecializuje na priemyselné a profesionálne zvukové riešenia vrátane zosilňovačov, reproduktorov, mikrofónov a mnoho ďalších .

AXON

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom systémov určených na ochranu počítačových sietí Ethernet, ako aj video monitorovacích systémov založených na IP kamerách pred prepätím, skratom a nadprúdom.

BURY

Spoločnosť Bury GmbH & Co.KG je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov hands-free sad pre telefónne systémy v automobilovom priemysle.

camsat

CAMSAT

Spoločnosť CAMSAT je popredný výrobca bezdrôtových systémov prenosu obrazu a dát pracujúci v otvorenom 5GHz rádiovom pásme.

CNB

CAMPLUS

Kórejská spoločnosť CNB INc. zameraná na rozvoj nových technológií v oblasti CCTV, vyniká kvalitou produktov a vytváraním nových hodnôt. 

comelit

COMELIT

Taliansky výrobca domových audio a video telefónov značky Comelit určuje smer v oblasti vývoja a designu elektrotechnických vrátnikov, kontroly prístupy a telefónnych ústrední.  

C-TEC

Spoločnosť C-TEC je najväčším nezávislým výrobcom bezpečnostných elektronických zariadení vo Veľkej Británií, ktorý exportuje do viac ako 70 krajín po celom svete.

dahua

DAHUA

Spoločnosť Dahua Technology Co. Ltd výrobca komponentov a produktov z oblasti monitorovacích systémov. 

dsc

DORCAS

Dorcas je prvou španielskou spoločnosťou, ktorá vyrába elektrické zámky a príslušenstvo. Špecializuje sa na výrobu elektronických systémov pre kontrolu prístupu od roku 1971.

easydoor

EASYDOOR

Privátna značka 2-vodičových domových audio a video telefónov prišla na trh v roku 2009 a od tej doby si nachádza stále väčšie uplatnenie v rôznych projektoch s požiadavkou na spoľahlivé a ekonomické riešenie.  

ECCO

Najväčší svetový výrobca výstražných svietidiel, zvukových systémov a bezpečnostných produktov. Do skupiny ECCO Safety Group (ESG) patria značky Premier Hazard, Britax, CODE3, Delta Design, Preco, Vision Alert, ECCO.

ENTRY

Entry je značka s kterou lze snadno vyřešit přístupový, docházkový a stravovací systém. V nabídce jsou též detektory kovů pro vyšší bezpečnost. 

EVOXYS

Evoxys je privátna značka patriaca do portfólia spoločnosti TSS Group a je zaradená do skupiny produktov v oblasti audiotechniky.

FORTEZA

Spoločnosť Forteza je ruská spoločnosť zameraná na výrobu a výskum v oblasti perimetrickej ochrany, ktorého portfólium zahŕňa mikrovlnné bariéry a systémy plotovej ochrany. Riešenia pokrývajú široký rozsah objektov, súkromné pozemky, industriálne parky, energetiku a vojenské objekty. 

FUJINON

Spoločnosť TSS Group, a.s. distribuuje objektívy pre kamerové systémy značky Fujinon

GeSM

Prenášajte informácie o poplachových stavoch prostredníctvom siete GSM.

HEWLETT-PACKARD

Spoločnosť TSS Group, a.s. distribuuje video servre a klientské stanice z portfólia značky Hewlett Packard. Značka je známa predovšetkým ako najväčšia nadnárodná IT spoločnosť na svete.

JULUEN

Taiwanský výrobca značkových výstražných svetiel, majákov, svetelných rámp pre policajné, vojenské, hasičské či záchranné zložky. Každý rok na trh táto spoločnosť prináša inovatívne a dizajnové produkty homologizované podľa EHK. 

Keetec

KEETEC

Značka, ktorej výhradným vlastníkom je spoločnosť TSS Group. Zahŕňa produkty zabezpečenia vozidiel a autopríslušenstva z vlastnej produkcie TSS Group. 

 

KeetecFOL

Značka zatmavovacích (protislnečných) samolepiacich fólií KeetecFOL. Fólie sú vyrobené valcovaním z polyesterových filmov s rôznou mierou stmavenie a s rôznym typom sfarbenie. Tieto fólie slúžia na zatmavenia sklenených plôch automobilov, k ochrane pred slnečným žiarením.

 KeetecSat

KeetecSAT

GPS monitoring KeetecSAT je produktom vývojového oddelenia spoločnosti TSS GROUP a.s. Slúži na monitorovanie pohybu vozidiel, pracovných strojov a osôb. 

LiteOn

LITE-ON

Popredný svetový výrobca Lite-On nám dodáva tempomaty a UPS – zdroje nepretržitého napätia. 

 Michiba logo

MICHIBA

Špecialista na výrobu vysokokvalitných autožiaroviek.

MORLEY

Spoločnosť Morley-IAS patrí k popredným svetovým výrobcom ústrední požiarneho poplachu a súvisiacich zariadení pre profesionálne inštalátory požiarnej signalizácie.

NEOLINE

Spoločnosť Neoline patrí k popredným svetovým výrobcom palubných kamier s pokročilými funkciami a hybridných kamier.

ONLITE

Spoločnosť Morley-IAS patrí k popredným svetovým výrobcom ústrední požiarneho poplachu a súvisiacich zariadení pre profesionálne inštalátory požiarnej signalizácie.

ORWELL

Spoločnosť Morley-IAS patrí k popredným svetovým výrobcom ústrední požiarneho poplachu a súvisiacich zariadení pre profesionálne inštalátory požiarnej signalizácie.

paradox

PARADOX

Poslaním kanadskej spoločnosti Paradox je vyrábať inovatívne a kvalitné produkty elektronických zabezpečovacích systémov.

PANDORA

Pandora je značka ruského experimentálneho inžinierstva, ktoré sa už viac ako 10 rokov venuje vývoju a výrobe zabezpecovacích systémov pre vozidlá.

POLITEC

Talianska spoločnosť Politec sa zaoberá vývojom bezpečnostných systémov proti vniknutiu. Najviac sú využívaný infra závory s aktívnym infračerveným lúčom.

SATEL

SATEL je súkromná firma so 100% účasťou poľského kapitálu, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom elektronických zariadení najvyššej kvality. Rozsah produktov firmy SATEL zahŕňa predovšetkým zabezpečovacej ústredne, sirény, detektory, PCO, bezdrôtové ovládače a napájacie zdroje.

SD3

SD3 je najúspešnejším dodávateľom EPS vo Francúzsku, ktorá vznikla spojením spoločností FARE, SEFI, DELTA ERRE a SESSY. Centrum spoločnosti je v meste Danoville, v ktorom je situovaná výrobná hala, vývojové aj distribučné centrum. Sortiment SD3 obsahuje všetko potrebné k zostaveniu systému elektronickej požiarnej signalizácie pre inštaláciu všetkých rozmerov a požiadaviek zákazníkov. 

sony

SONY

Sony Corporation je popredný výrobca audio a video komunikačných a informačných technológií ako pre spotrebiteľské, tak aj pre profesionálne trhy. TSS Group je ich partnerom a distribuuje pre český aj slovenský trh komponenty pre CCTV.

Japonská spoločnosť, výrobca spotrebnej elektroniky, TSS Group distribuuje audio produkty určené pre montáž do vozidiel od spoločnosti SONE EUROPE ltd.

SORHEA

Sorhea je francúzskym partnerom TSS Group, ktorá svoju históriu píše od roku 1987. Sorhea je významným hráčom na poli perimetrickej ochrany. Referencie spoločnosti pokrývajú všetky odvetvia.

Steelmate

STEELMATE

Spoločnosť Steelmate je jedným z popredných dodávateľov a partnerov v oblasti parkovacích senzorov do automobilového priemyslu.

Steelmate

SUPERMICRO

Super Micro Computer, Inc je americká spoločnosť pre informačné technológie so sídlom v San Jose, Kalifornia. Špecializuje sa na servery, úložné zariadenia, rackové riešenia, sieťové zariadenia, softvér pre správu serverov a špičkové pracovné stanice pre dátové centrá, cloud computing, podnikové IT, výkonné výpočty (HPC) a vstavané trhy.

TANSA

História tureckej spoločnosti Tansa siaha až do roku 1962. Bohaté skúsenosti z oblasti strojárenstva potom zúročila pre vytvorenie širokej ponuky precízne vypracovaných, robustných a spoľahlivých turniketov.

TOA

Spoločnosť TOA je jedným zo svetových technologických lídrov v produkcii ozvučovacích systémov, ktorá má celosvetové pokrytie a jej európska centrála sídli v nemeckom Hamburgu. Zameriava sa na požiarny evakuačný rozhlas, zariadenia pre verejné ozvučenie a konferenčné systémy. 

umirs

UMIRS

Základom sortimentu spoločnosti Umirs je perimetrická ochrana,  mikrovlnné detektory, ale i vývoj a výroba pozemných vibračných systémov detekcie narušenia.

ZABAT

V ponuke značky ZABAT nájdete bezúdržbové akumulátory a UPS-zdroje nepretržitého napájania v rôznych kapacitách pre zálohovanie bezpečnostných systémov.