Filter

Typ produktu

Typ technológie

Výrobca camSAT

Všetky produkty CamSAT majú vynikajúce technické vlastnosti a vysoké štandardy kvality. Výrobné procesy používajú iba najkvalitnejšie komponenty a materiály. Špičková technológia zaručuje spoľahlivosť, dlhú životnosť a estetiku výrobkov. Chce byť videný ako spoľahlivý a dôveryhodný partner. Výsledkom spoločnosti je mať stabilnú pozíciu a dosahovať hospodársky úspech, prostredníctvom najnovších technológií, modernej politiky riadenia podniku orientovaného na neustále zlepšovanie a rozvoj a podporovanie inovatívnych nástrojov, ktoré zvyšujú efektivitu.

Poslaním spoločnosti je vytvoriť moderné a spoľahlivé riešenie pre bezdrôtové zariadenia a distribúciu kamerových systémov.

Cieľom je vyrábať vysoko kvalitné výrobky, konkurencieschopné ako z hľadiska technického, estetického a cenového, čoho dôsledkom je neustále zlepšovanie produktov a služieb, udržiavanie vysokej kvalifikácie zamestnancov prostredníctvom neustáleho vzdelávania, technologicky rozšíriť  distribúciu CCTV zariadení, všetko s vysokou kvalitou. Spoločnosť pracuje v oblasti výroby profesionálnych bezdrôtových systémov k prenosu, veľkoobchodnej distribúcie kamerových systémov, v oblasti dizajnu a dokončenia monitorovacích systémov, technickom poradenstve a záručnom servise. 

Vychádza v ústrety aj tým najnáročnejším a špeciálnym žiadostiam klientov, dokáže navrhnúť a dodať jedinečné riešenia vďaka tímu vysoko kvalifikovaných odborníkov s vysokou kvalitou práce. 

Spoločnosť TSS Group, a.s. spolupracuje so spoločnosťou CamSAT v oblasti bezdrôtového prenosu analógového videosignálu.

2 produkty
Demo

CAMSAT DEMO RS4856 WIFI bezdrôtový prenos

Bezdrôtový prevodník RS-485 v pásme 869 MHz, vysielač/prijímač s integrovanou anténou, dosah 6 km, ...

Skladom
DEMO RS4856 WIFI
Dopredaj

Camsat CDS5021 bezdrôtová sada

Bezdrôtová interiérová sada v pásme 5,2 GHz, vysielač + prijímač, dosah 100m, 1 x video vstup, 2x audio vstup, automatické hľadanie a priradenie pracovných ...

Skladom
CDS5021