Filter

Výrobca

Grafické výstupy

Počet HDD

HEWLETT-PACKARD

Spoločnosť Hewlett Packard je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe širokej škále hardvérových komponentov. Je popredným svetovým výrobcom počítačov a komponentov, pričom sa špecializujú predovšetkým na podnikové a priemyselné servery, osobné počítače, úložné zariadenia a produkty z výpočtovej techniky. 

Výrobky z portfólia spoločnosti Hewlett-packard, sa používajú v domácnostiach, malých a stredných podnikoch a rovnako aj v najväčších projektoch. Je najväčším predajcom osobných počítačov na svete a hlavnou víziou spoločnosti, je vyvíjať technológie a služby, ktoré zefektívňujú jej zákazníkom chod firiem s úmyslom osloviť čo najviac potencionálnych zákazníkov. 
V produktovom portfóliu spoločnosti TSS Group, môžete od HP nájsť predovšetkým profesionálne video servery a klientske stanice, na správu CCTV systémov.

2 produkty

OEM Windows Server Essentials 2016 x64 CZE DVD 1-2CPU

OEM licencie Windows Server Essentials 2016 v českom jazyku pre servery s max. 2 CPU. Ideálne pre upgrade servera ...

Na objednávku
Win2016

PCVS BOX HP 4HDD

Video server značky HP určený pre inštalácie nižšieho počtu kamier. Na server je možné nahrávať maximálne 32 Mbps. Súčasťou servera je predinštalovaný Windows Server 2016 Ess. ...

Na objednávku
PCVS Box HP 4HDD