Prejsť k hlavnému obsahu

TSS hotelový kiosk

ZADANIE

Keď sa povie hotelová recepcia, väčšina z nás si predstaví reprezentatívne vyzerajúce miesto pri vstupe do ubytovacieho zariadenia, kde sa za pultom usmieva príjemná recepčná, alebo recepčný. Vo veľa prípadoch je úloha recepčných nezastupiteľná, pretože zabezpečuje živé a bezprostredné spojenie medzi hosťami a hotelovým personálom. V ideálnom prípade musí ovládať  niekoľko svetových jazykov, profesionálne zaobchádzať s hosťami a určite nie je na škodu pokiaľ ovládajú schopnosť improvizovať pri riešení nečakaných situácií, požiadaviek a problémov. Ale aj pri všetkej profesionalite a skúsenostiach sú to stále ľudia, ktorí sa môžu mýliť alebo ochorieť a za svoju prácu samozrejme očakávajú pravidelnú odmenu od prevádzkovateľa ubytovacieho zariadenia.

Existuje však veľa penziónov a hotelov, u ktorých by sa vzhľadom k rozsahu poskytovaných služieb "živá" recepčná ekonomicky neoplatila a jej pracovné vyťaženie by bolo minimálne. Na tieto prípady sme vyvinuli vlastné riešenie "TSS hotelový kiosk".

RIEŠENIE

V skratke ide o kompaktné zariadenie s intuitívnym ovládaním prostredníctvom dotykového displeja, ktorý je ideálny na samoobslužnú komunikáciu s prichádzajúcimi hosťami.

Kiosk prichádzajúceho hosťa zaregistruje, načíta jeho doklad totožnosti, príjme od neho bezhotovostnú platbu za ubytovanie a vytlačí k tejto platbe odpovedajúci doklad. Okrem toho naviac funguje aj ako prístupový systém na ovládanie dverí ako do jednotlivých izieb, tak do samotného ubytovacieho zariadenia. Prístup do izieb môže byť vyriešený na prianie zákazníka nielen prostredníctvo QR kódu, ale aj RFID kartou, ktorú hosťovi po jeho registrácií automatický vydá kiosk.

Hosť sa po celý čas identifikuje unikátnym QR kódom, ktorý e-mailom obdrží od prevádzkovateľa ubytovania pri potvrdení rezervácie svojho ubytovania. Tento QR kód mu potom slúži na otvorenie hlavného vchodu, svojej izby a je nevyhnutný pri úvodnej registrácií pri kiosku.

TSS hotelový kiosk umožňuje aj ďalšie modifikácie a rozšírenia na základe špecifických požiadaviek zákazníka a môže tak hosťom slúžiť napríklad ako malé "informačné centrum" o zaujímavostiach v okolí miesta ubytovania. Užívateľské rozhranie sa dá samozrejme prispôsobiť na komunikáciu v rôznych svetových jazykoch.

Súvisiace produkty

Entry E QR R5 čítačka QR a bar kódov

Čítačka QR a čiarových kódov, vstavaná čítačka MIFARE 13,56 MHz, komunikácia Wiegand 26/34, konfigurácia QR kódmi, vhodná na integráciu a zástavbu, interiérové ...

Skladom
E QR R5

Entry E QR R4 čítačka QR a bar kódov

Čítačka QR a čiarových kódov, vstavaná čítačka MIFARE 13,56 MHz, komunikácia TCP/IP ako klient, 1x NO/NC relé zámku, konfigurácia QR kódmi, vhodná na integráciu a ...

Skladom
E QR R4

Entry E C3-400 Pro prístupový kontrolér

ENTRY IP prístupový kontrolér pre ovládanie až 4 dverí. Pamäť kontroleru umožňuje uložiť 30 000 užívateľov a 100 000 udalostí. Zariadenie podporuje globálny ...

Na ceste
E C3-400 Pro

TSS E QR GEN Softvér na generovanie QR kódov do prístupového systému

Softvér generátor QR kódov pre prístupový systém, použitie s E QR R1, E QR R2,E QR R4, E QR R5, ...

Skladom
E QR GEN