Filter

Výrobca

Príslušenstvo

BURY

Spoločnosť Bury GmbH & Co.KG patrí k najvýznamnejším výrobcom handsfree sád a zariadení  na svete. Je založená na nezávisle vyvinutej technológii, vyrába a distribuuje inovatívne produkty v 50 krajinách po celom svete, neustále rozširuje platformu svojich zákazníkov v oblasti mobilných komunikácií a individuálnych zákazníckych riešeniach pre originálne vybavenie. Realizuje riešenia na mieru pre rôznych renomovaných výrobcov automobilov a mobilných sietí. Spoločnosti je veľmi úspešná a expandujúca po celom svete. 

BuryModerné výrobné technológie sú prispôsobené potrebám a očakávaniam zákazníkov. Spoločnosť sídli v Nemecku, kde má viac ako 100 zamestnancov, ktorí pracujú väčšinou v oblasti predaja, marketingu, elektronického rozvoja a správy. Vo výrobnom závode v Mielec v Poľsku sa okrem výrobných a logistických oddelení kontroly kvality nachádza i oddelenie prototypov a nástrojov. Celkovo v spoločnosti pracuje viac ako 800 zamestnancov. 

Certifikat BurySpolupracuje so všetkými hlavnými výrobcami mobilných telefónov, rovnako ako s poprednými predstaviteľmi digitalizovaných navigačných dát, poskytuje najrýchlejšiu dostupnosť aktuálnych produktov. Okrem distribúcie prostredníctvom predaja v automobilovom priemysle, sú Bury výrobky oceňované renomovanými výrobcami automobilov a mobilných sietí. Medzi zákazníkov spoločnosti v oblasti výroby áut patria najmä: Audi, Bentley, Saab, BMW, Bugatti, Škoda, Toyota, Volkswagen, Mazda, Mercedes - Benz, Nissan, Opel.

Bury je známka kvality rešpektovaná vo svete, predstavuje inovácie a zameranie na zákazníka. Ruka v ruke s kreativitou a vášňou tvoria produkty pre automobilový priemysel. Nekompromisná kvalita a technologické postavenie v odbore sú hodnoty, na ktorých spoločnosť i zákazníci môžu stavať. Spoločnosť Bury ponúka širokú škálu produktov na trhu, spoločnosť TSS Group je oficiálnym distribútorom hands-free sád, zariadení a hands-free príslušenstva. 

www.handsfreesady.sk
www.bury.sk

3 produkty

BURY CC9048 Bluetooth handsfree sada

Bluetooth handsfree sada BURY CC9048. Zariadenie je určené na inštaláciu do vozidla odborným servisom, pripája sa k existujúcim reproduktorom audiosústavy ...

Skladom
CC 9048

BURY CC 9056 Plus Bluetooth handsfree sada

Bluetooth handsfree sada BURY CC9056 Plus s 2,8" TFT displejom určená pre bezpečné a komfortné telefonovanie počas šoférovania. K zariadeniu je možné pripojiť a ...

Skladom
CC 9056 Plus

BURY Micro USB CAB Kábel nabíjací k HF sadám

Nabíjací kábel k telefónom s Micro USB konektorom.

Skladom
BURY Micro USB CAB