Prejsť k hlavnému obsahu

Podpora Zabezpečenie objektov

Hot-line:
+421 32 32 12345
Pracovné dni od 8.00 do 17.00 hod.

Kamerové systémy:
klapka 1
Zabezpečovacie systémy:
klapka 2
Prístupové systémy, domové tel.:
klapka 3
Evakuačný rozhlas a EPS:
klapka 4
PC a klientske stanice, PCVS:
klapka 5
Ostatné:
klapka 6

Otvárajte dvere QR kódmi

ZADANIE

Hľadáte spôsob ako jednoducho a pritom efektívne riadiť prístup osôb do budovy alebo miestnosti? Potrebujete nastaviť niekoľkodenný prístup pre hostí ubytovaných v penzióne, alebo chcete klientom fitness centra udeliť určitý počet vstupov a pritom so všetkými komunikovať prostredníctvom e-mailu? Vyvinuli sme pre vás riešenie, ktoré je vďaka využitiu QR kódov spoľahlivé, užívateľsky príjemné a navyše s minimálnymi nárokmi na údržbu.

RIEŠENIE

A ako to celé funguje? Obsluha systému sa najskôr rozhodne, či návštevníkovi udelí prístup vymedzený časovým rozpätím alebo počtom vstupov (prechodov) a kam umožní návštevníkovi vstup. Zvolené parametre následne zadá do softvéru E QR GEN, z ktorého budú odoslané inštrukcie do prístupových kontrolérov a e-mail obsahujúci "kľúčový" QR kód pre budúceho návštevníka. Pre prípadnú spätnú kontrolu je v softvéri k dispozícii prehľadná evidencia vydaných QR kódov.

Kľúčovým prvkom systému je softvér E QR GEN "z dielne" TSS Group, ktorý komunikuje priamo s prístupovými kontrolérmi Entry (E C3-100, E C3-200, E C3-400). Prostredníctvom protokolu TCP/IP ich možno pripojiť prakticky neobmedzený počet. Chýbať samozrejme nesmú čítačky QR a čiarových kódov Entry E QR R1. Tie sú pripojené ku kontrolérom a komunikujú s nimi cez protokol Wiegand 26. V prípade potreby môžu byť do systému jednoducho integrované aj čítačky bezkontaktných kariet a elektronických RFID kľúčeniek.