Filter

Typ produktu

Výrobca

Systém

EVOXYS

Evoxys je privátna značka patriaca do portfólia spoločnosti TSS Group a je zaradená do skupiny produktov v oblasti audiotechniky. Pod touto značkou sú uvádzané na trh komponenty pre tých, ktorí hľadajú cestu ku kvalitnému ozvučeniu objektov. Ponuka sa aktuálne zameriava na moderné IP audiosystémy.

7 produktov
Dopredaj

Evoxys EXM FM-16P mixážny pult

Profesionálny 16kanálový mixážny pult s MP3 prehrávačom. Mixážny pult má vstavaný DSP procesor s 99 druhmi efektov. Obsahuje aj 48V fantómové napájanie pre ...

Skladom
EXM FM-16P

Evoxys EX Intercom 150 prepážkový intercom

Prepážkový komunikátor, vhodný všade, kde chcete zabezpečiť hlasitú reprodukciu, dobrú zrozumiteľnosť reči a zároveň zabezpečiť bezpečnostnú bariéru medzi ...

Na objednávku
EX Intercom 150

Evoxys EXSW IPSW software pre ovládanie IP audio systému

Softvér pre ovládanie IP audio systému produktov Evoxys. Softvér umožňuje pokročilejšie nastavenie systému.

Na objednávku
EXSW IPSW
Top

Evoxys EXM IPMIC mikrofónna stanica

Mikrofónna stanica určená len pre IP audio Evoxys. Stanica má programovateľné tlačidlá, vstavaný reproduktor a slot na SD kartu.

Na objednávku
EXM IPMIC

Evoxys EXR IPTW 30 POE tlakový reproduktor

Tlakový reproduktor určený pre IP audio firmy Evoxys. Reproduktor umožňuje kvalitnú reprodukciu zvukového signálu s výkonom 30 W.

Skladom
EXR IPTW 30 POE

Evoxys EXR IPSB 15 POE skrinkový reproduktor

Skrinkový reproduktor určený pre IP audio firmy Evoxys. Reproduktor umožňuje kvalitnú reprodukciu zvukového signálu s výkonom 15 W.

Skladom
EXR IPSB 15 POE

Evoxys EXR IPPW 10 POE stropný reproduktor

Stropný reproduktor určený pre IP audio firmy Evoxys. Reproduktor umožňuje kvalitnú reprodukciu zvukového signálu s výkonom 10 W.

Skladom
EXR IPPW 10 POE