TSS Group HBTMS rent 2 zapožičanie setu na meranie ľudskej teploty
TSS Group HBTMS rent 2 zapožičanie setu na meranie ľudskej teplotyTSS Group HBTMS rent 2 zapožičanie setu na meranie ľudskej teploty

TSS Group HBTMS rent 2 zapožičanie setu na meranie ľudskej teploty

Kód: HBTMS rent 2

Riešenie pre hromadné meranie telesnej teploty osôb od spoločnosti Dahua je postavené na použitie kombinácie špeciálnej priemyselnej kamery a referenčného teplotného bodu. Získaný záznam sa ukladá na záznamové zariadenie s pevným diskom vhodným pre nepretržitú prevádzku 24 hodín / 7 dní v týždni. Viac informácií nájdete tu.

Jedná sa o prenájom setu po minimálnu dobu 2 mesiacov. Je uvedená cena za jeden mesiac prenájmu.

Dostupnosť:
Na ceste

Riešenie pre hromadne bezkontaktné meranie telesnej teploty osôb. Set sa skladá zo špeciálnej kamery Dahua, referenčného teplotného bodu Blackbody a záznamového zariadenia. Merací rozsah kamery je 30–45 °C, presnosť merania pri použití "Blackbody" ±0,3 °C, rozlíšenie 256 x 192 px, spektrálny rozsah 8-14 µm, objektív termokamery 3,5 alebo 7 mm, NETD <50 mK. Parametre referenčného teplotného bodu pre termokameru sú: rozlíšenie teploty 0,1 °C , presnosť merania teploty ±0,2 °C (jeden bod), teplotná stabilita ±(0,1–0,2) °C, efektívna emisivita 0,97 ±0,02. Záznamové zariadenie IVSS radu 7XXX pripravené pre nepretržitú prevádzku 24/7. Set je určený iba pre vnútorné použitie!

.

 


  • Nové príspevky môžu pridávať len registrovaní užívatelia.