Filter

Typ produktu

Výrobca

Konštrukcia

Systém

Frekvencia

Maximálna rýchlosť záznamu IP kamier

Funkce pre vylepšenie obrazu

Napájanie

Prostredie

Objektív

Počet ovládaných dverí

Počet portov RJ-45

Videoanalytické funkcie

Počet portov SFP

Počet PoE portov

Kódovanie

Stupeň ochrany

I/O

Typ prísvitu

Inteligentné funkcie kamier

Grafické výstupy

Počet HDD

Alarm I/O

Počet videokanálov

Krytie

Uhol záberu

Audio I/O

Manažment

Maximálne rozlíšenie na IP kameru

Rozlíšenie

Podpora kariet

Určenie kamier

Ethernet

Prevedenie do racku

Príslušenstvo

Archív

Našim zákazníkom chceme poskytovať čo najširšiu podporu a preto sme vytvorili tento archív. Vďaka nemu zostávajú aj naďalej dostupné dokumenty alebo software súvisiaci s produktami , ktoré už nie je možné zakúpiť a nie sú v aktuálnej ponuke.

2490 produktov
Archív

Mean Well NDR-120-24 zdroj na DIN lištu

Napájací zdroj 24 V DC / 5 A, vstupné napätie 90–264 V AC, inštalácia na DIN lištu, ochrana proti skratu, proti preťaženiu, proti prepätiu, teplotná ochrana, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
NDR-120-24
Archív

Dahua ISC-D733-S2 detekčný rám

Detekčný rám Dahua D733, obojstranne priechozia brána, 33 prekrývajúcich sa detekčných zón, optická a zvuková signalizácia, nastaviteľná citlivosť – 255 úrovní ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
ISC-D733-S2
Archív

Entry AZ H2 3-6_6 elektromechanická prístupová závora

Elektromechanická prístupová závora určená pre dĺžky ramena do 6 metrov. Závora má nastaviteľný čas otvorenia 3 až 6 ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
AZ H2 3-6_6
Archív

Dahua PFS4218-16GT-240 16portový PoE switch

16portový switch značky Dahua. Všetkých 16 portov má podporu PoE++. Switch má navyše aj 2 SFP porty. Maximálna záťaž je 60 wattov na port a na všetky porty ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4218-16GT-240
Archív

Dahua KTP01(F) IP inštalačný kit

Dahua inštalačná sada TCP/IP, sada obsahuje monitor VTH2421FW-P, 7" farebný dotykový LCD displej s rozlíšením 1024 x 600 px, rozmery 221 x 120 x 22 mm, dverná ...

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
KTP01(F)
Archív

Dahua IPC-HDW2231TM-AS-0280B-S2 2 Mpx dome IP kamera

Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s rozlíšením 2 Mpx a funkciou Starlight. Vďaka integrovanému Smart IR LED ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDW2231TM-AS-0280B-S2
Archív

IP5WIFI-AP360 sektorová anténa

Bezdrôtový IP bod, Wi-Fi standard 802.11ac, 5x Gigabit Ethernet, port 1 – PoE in, porty 2–5 PoE out, integrované dve 5 GHz / 7,5 dBi všesmerové antény, IP 65, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IP5WIFI-AP360
Archív

GBIC RJ-45

SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100 m, 1 Gbps

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC RJ-45
Archív

CNB LJL-21S dome kamera

Analogová kamera interiérová dome farebná Day/Night antivandal, inteligentný IR LED dosvit 15m, 1/3" Sony Super HAD CCD II, MONALISA DSP, rozlíšenie 600 TV riadkov, citlivosť farbebná 0.1 Lux/F1.2, 0Lux pri IR, objektív 3,8mm, AWB, AGC, SBLC, 24 ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
LJL-21S
Archív

Dahua XVR5216A-4KL-I3 pentabridný videorekordér

Pentabridní záznamové zariadenie s 16 kanálmi pre HDCVI, analógové, TVI, AHD alebo IP kamery. K tomu možno navyše ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
XVR5216A-4KL-I3
Archív

Dahua IPC-HDW2231TM-AS-0360B-S2 2 Mpx dome IP kamera

Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s rozlíšením 2 Mpx a funkciou Starlight. Vďaka integrovanému Smart IR LED ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDW2231TM-AS-0360B-S2
Archív

GBIC WDM-B SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1310 nm, RX: 1550 nm, dosah do 10 km, v súlade s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 štandardný LC konektor. Na druhej strane spoja je potrebné použiť modul GBIC ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC WDM-B
Archív

GBIC WDM-A SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, dosah do 10 km, v súlade s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 štandardný LC konektor. Na druhej strane spoja je potrebné použiť modul GBIC ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC WDM-A
Archív

Entry AZ H2 3-6 elektromechanická prístupová závora

Elektromechanická prístupová závora určená pre dĺžky ramena do 4,5 metrov. Závora má nastaviteľný čas otvorenia 3 až 6 ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
AZ H2 3-6
Archív

Entry AZ H2 1-6 elektromechanická prístupová závora

Elektromechanická prístupová závora určená pre dĺžky ramena do 3 metrov. Závora má nastaviteľný čas otvorenia 1 a ž 6 ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
AZ H2 1-6
Archív

Dahua HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5 kompaktná HDCVI kamera

HDCVI kompaktná kamera Dahua s Full HD rozlíšením 2 Mpx. Vďaka svojej konštrukcii spĺňa úroveň krytia IP 67 a je vhodná ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5
Archív

Dahua IPC-HDW2431TM-AS-0280B-S2 4 Mpx dome IP kamera

Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s rozlíšením 4 Mpx a funkciou Starlight. Vďaka integrovanému Smart IR LED ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDW2431TM-AS-0280B-S2
Archív

Dahua PFA121-BLACK-V2 prepojovací box

Hliníkový prepojovací box čiernej farby vhodný pre modely HAC-HFW[E], HAC-HDW[M], IPC-HFW[E], PFB120W, PFB121W.

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFA121-BLACK-V2
Archív

Dahua IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK 2 Mpx kompaktná IP kamera

Starlight kompaktná IP kamera Dahua s Full HD rozlíšením 2 Mpx z radu Pro-AI Series. Motorický zoom objektív uľahčí ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK
Archív

Dahua HAC-HDW1509T-A-LED-0360B 5 Mpx HDCVI dome kamera

5 Mpx Full-Color HDCVI dome kamera, Day/Night, 5 Mpx CMOS, rozlíšenie 2880 × 1620 px, viditeľný LED prísvit do 40 m, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HDW1509T-A-LED-0360B