Filter

Typ produktu

Výrobca

Konštrukcia

Systém

Frekvencia

Maximálna rýchlosť záznamu IP kamier

Funkce pre vylepšenie obrazu

Napájanie

Prostredie

Objektív

Počet portov RJ-45

Videoanalytické funkcie

Počet portov SFP

Počet PoE portov

Kódovanie

Stupeň ochrany

I/O

Typ prísvitu

Inteligentné funkcie kamier

Grafické výstupy

Počet HDD

Alarm I/O

Počet videokanálov

Krytie

Uhol záberu

Audio I/O

Manažment

Typ technológie

Maximálne rozlíšenie na IP kameru

Rozlíšenie

Podpora kariet

Určenie kamier

Ethernet

Prevedenie do racku

Príslušenstvo

Archív

Našim zákazníkom chceme poskytovať čo najširšiu podporu a preto sme vytvorili tento archív. Vďaka nemu zostávajú aj naďalej dostupné dokumenty alebo software súvisiaci s produktami , ktoré už nie je možné zakúpiť a nie sú v aktuálnej ponuke.

2370 produktov
Archív

Dahua ISC-D733-S2 detekčný rám

Detekčný rám Dahua D733, obojstranne priechozia brána, 33 prekrývajúcich sa detekčných zón, optická a zvuková signalizácia, nastaviteľná citlivosť – 255 úrovní ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
ISC-D733-S2
Archív

Dahua KTP01(F) IP inštalačný kit

Dahua inštalačná sada TCP/IP, sada obsahuje monitor VTH2421FW-P, 7" farebný dotykový LCD displej s rozlíšením 1024 x 600 px, rozmery 221 x 120 x 22 mm, dverná ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
KTP01(F)
Archív

IP5WIFI-AP360 sektorová anténa

Bezdrôtový IP bod, Wi-Fi standard 802.11ac, 5x Gigabit Ethernet, port 1 – PoE in, porty 2–5 PoE out, integrované dve 5 GHz / 7,5 dBi všesmerové antény, IP 65, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IP5WIFI-AP360
Archív

GBIC RJ-45

SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100 m, 1 Gbps

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC RJ-45
Archív

GBIC WDM-B SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1310 nm, RX: 1550 nm, dosah do 10 km, v súlade s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 štandardný LC konektor. Na druhej strane spoja je potrebné použiť modul GBIC ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC WDM-B
Archív

GBIC WDM-A SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, dosah do 10 km, v súlade s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 štandardný LC konektor. Na druhej strane spoja je potrebné použiť modul GBIC ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC WDM-A
Archív

Dahua HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5 kompaktná HDCVI kamera

HDCVI kompaktná kamera Dahua s Full HD rozlíšením 2 Mpx. Vďaka svojej konštrukcii spĺňa úroveň krytia IP 67 a je vhodná ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5
Archív

Dahua PFA121-BLACK-V2 prepojovací box

Hliníkový prepojovací box čiernej farby vhodný pre modely HAC-HFW[E], HAC-HDW[M], IPC-HFW[E], PFB120W, PFB121W.

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFA121-BLACK-V2
Archív

Dahua IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK 2 Mpx kompaktná IP kamera

Starlight kompaktná IP kamera Dahua s Full HD rozlíšením 2 Mpx z radu Pro-AI Series. Motorický zoom objektív uľahčí ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK
Archív

Dahua HAC-HDW1509T-A-LED-0360B 5 Mpx HDCVI dome kamera

5 Mpx Full-Color HDCVI dome kamera, Day/Night, 5 Mpx CMOS, rozlíšenie 2880 × 1620 px, viditeľný LED prísvit do 40 m, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HDW1509T-A-LED-0360B
Archív

Dahua LTV40-LD200 DLED monitor

DLED monitor o veľkosti 40" a s rozlíšením 1920 x 1080 px. Súčasťou balenia je: diaľkový ovládač, napájací kábel, HDMI kábel, podstavec.

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
LTV40-LD200
Archív

Dahua PFS4226-24GT2GF-360-V2 24portový PoE switch

Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE štandardu IEEE802.3bt. Maximálne zaťaženie všetkých PoE portov je 360 W. ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4226-24GT2GF-360-V2
Archív

Dahua HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B 2 Mpx HDCVI dome kamera

HDCVI dome exteriérová kamera firmy Dahua s rozlíšením 2 Mpx. Prednosťou tejto kamery je funkcia PoC (Power over Coax). ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B
Archív

Dahua IPC-A26HP-V2 2 Mpx domáca IP kamera

Kamera z série Dahua IMOU je určená pre domáce interierové použitie. S rozlíšením 2 Mpx, motorzoom objektívom a funkciou Wi-Fi budete mať prehľad o tom čo sa doma ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-A26HP-V2
Archív

Dahua NVR4416-16P-I IP záznamové zariadenie

IP záznamové zariadenie Dahua zo série AI podporujúce technológiu pre rozpoznanie tvárí. Je možné pripojiť až 16 kamier do rozlíšenie 12 Mpx a dáta ukladať na ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
NVR4416-16P-I
Archív

Dahua NVR4832-I IP záznamové zariadenie

IP záznamové zariadenie Dahua zo série AI podporujúce technológiu pre rozpoznanie tvárí. Je možné pripojiť až 32 kamier do rozlíšenie 12 Mpx a dáta ukladať na ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
NVR4832-I
Archív

Dahua IPC-HFW4230M-4G-AS-I2-0360B-HW120 2 Mpx IP kamera

2 Mpx kompaktná kamera značky Dahua z radu Eco Savvy. Dôležitým parametrom je podpora 4G a IR prísvit až na vzdialenosť ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HFW4230M-4G-AS-I2-0360B-HW120
Archív

EDO support Licencia podpory EDO3 na diaľku

Služba technickej podpory a obsluhy koncového užívateľa EDO3 na diaľku, zahŕňa kontrolu nastavení a poradenstvo obsluhe, platnosť 2 roky od dňa registrácie ...

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
EDO support
Archív

MET 10 masívny magnetický kontakt

Masívny kovový magnetický kontakt na povrchovú montáž, vhodný pre priemyselné aplikácie a aj na kovové dvere a brány, kovový, pracovná vzdialenosť max. 5 cm, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
MET 10
Archív

Dahua XVR5432L-4KL-I2 pentabridný videorekordér

Pentabridné záznamové zariadenie značky Dahua pre technológiu HDCVI, AHD, TVI, IP, analóg, umožňujúci záznam z 32 kamier ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
XVR5432L-4KL-I2