Filter

Typ produktu

Výrobca

Konštrukcia

Funkce pre vylepšenie obrazu

Napájanie

Prostredie

Objektív

Počet portov RJ-45

Videoanalytické funkcie

Počet portov SFP

Kódovanie

Stupeň ochrany

I/O

Typ prísvitu

Inteligentné funkcie kamier

Grafické výstupy

Počet HDD

Alarm I/O

Počet videokanálov

Manažment

Typ technológie

Rozlíšenie

Podpora kariet

Určenie kamier

Kamerové systémy - archív

V tejto kategórii máte možnosť sťahovať materiály (datasheety, manuály, vyhlásenie...) súvisiace s kamerovými systémami, ktoré v súčasnosti už nie sú v našej ponuke a boli nahradené novšími produkty.
1263 produktov
Archív

IP5WIFI-AP360 sektorová anténa

Bezdrôtový IP bod, Wi-Fi standard 802.11ac, 5x Gigabit Ethernet, port 1 – PoE in, porty 2–5 PoE out, integrované dve 5 GHz / 7,5 dBi všesmerové antény, IP 65, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IP5WIFI-AP360
Archív

GBIC RJ-45

SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100 m, 1 Gbps

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC RJ-45
Archív

GBIC WDM-B SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1310 nm, RX: 1550 nm, dosah do 10 km, v súlade s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 štandardný LC konektor. Na druhej strane spoja je potrebné použiť modul GBIC ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC WDM-B
Archív

GBIC WDM-A SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, dosah do 10 km, v súlade s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 štandardný LC konektor. Na druhej strane spoja je potrebné použiť modul GBIC ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC WDM-A
Archív

Dahua HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5 kompaktná HDCVI kamera

HDCVI kompaktná kamera Dahua s Full HD rozlíšením 2 Mpx. Vďaka svojej konštrukcii spĺňa úroveň krytia IP 67 a je vhodná ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5
Archív

Dahua PFA121-BLACK-V2 prepojovací box

Hliníkový prepojovací box čiernej farby vhodný pre modely HAC-HFW[E], HAC-HDW[M], IPC-HFW[E], PFB120W, PFB121W.

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFA121-BLACK-V2
Archív

Dahua IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK 2 Mpx kompaktná IP kamera

Starlight kompaktná IP kamera Dahua s Full HD rozlíšením 2 Mpx z radu Pro-AI Series. Motorický zoom objektív uľahčí ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK
Archív

Dahua HAC-HDW1509T-A-LED-0360B 5 Mpx HDCVI dome kamera

5 Mpx Full-Color HDCVI dome kamera, Day/Night, 5 Mpx CMOS, rozlíšenie 2880 × 1620 px, viditeľný LED prísvit do 40 m, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HDW1509T-A-LED-0360B
Archív

Dahua LTV40-LD200 DLED monitor

DLED monitor o veľkosti 40" a s rozlíšením 1920 x 1080 px. Súčasťou balenia je: diaľkový ovládač, napájací kábel, HDMI kábel, podstavec.

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
LTV40-LD200
Archív

Dahua PFS4226-24GT2GF-360-V2 24portový PoE switch

Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE štandardu IEEE802.3bt. Maximálne zaťaženie všetkých PoE portov je 360 W. ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4226-24GT2GF-360-V2
Archív

Dahua HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B 2 Mpx HDCVI dome kamera

HDCVI dome exteriérová kamera firmy Dahua s rozlíšením 2 Mpx. Prednosťou tejto kamery je funkcia PoC (Power over Coax). ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B
Archív

Dahua IPC-A26HP-V2 2 Mpx domáca IP kamera

Kamera z série Dahua IMOU je určená pre domáce interierové použitie. S rozlíšením 2 Mpx, motorzoom objektívom a funkciou Wi-Fi budete mať prehľad o tom čo sa doma ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-A26HP-V2
Archív

Dahua IPC-HFW4230M-4G-AS-I2-0360B-HW120 2 Mpx IP kamera

2 Mpx kompaktná kamera značky Dahua z radu Eco Savvy. Dôležitým parametrom je podpora 4G a IR prísvit až na vzdialenosť ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HFW4230M-4G-AS-I2-0360B-HW120
Archív

Dahua IPC-HDW2431T-AS-0360B-S2 4 Mpx dome IP kamera

Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s rozlíšením 4 Mpx a funkciou Starlight. Vďaka integrovanému Smart IR LED ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDW2431T-AS-0360B-S2
Archív

Dahua IPC-HDBW5431E-Z5E-0735 4 Mpx dome IP kamera

4 Mpx dome Starlight IP kamera, Day/Night, 1/3" progressive CMOS, rozlíšenie 2688 x 1520 px, snímkovanie 25 fps, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDBW5431E-Z5E-0735
Archív

Dahua HAC-HUM1220G-B-0280B 2 Mpx Pinhole HDCVI kamera

2 Mpx HDCVI kamera určená pre skrytú montáž, Day/Night, 1/2.9" CMOS, rozlíšenie 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivosť 0,02 ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HUM1220G-B-0280B
Archív

Dahua PFS4218-16ET-240-V2 16portový PoE switch

Profesionálny switch Dahua optimalizovaný pre nasadenie v oblasti bezpečnostných kamerových systémov. K dispozícii je 16 ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4218-16ET-240-V2
Archív

Dahua PFS4226-24ET-360-V2 24-portový PoE switch

Dahua menežovatelný 24portový PoE a 2 portový SFP switch do prenosovej vzdialenosti 250 m, 24x 10/100 Mbps + 1x ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4226-24ET-360-V2
Archív

Dahua IPC-HDBW8241E-Z-27135 2 Mpx dome IP kamera

2 Mpx kompaktná IP kamera, Day/Night, IR prísvit s dosvitom 50m, 1/2.8” progressive scan CMOS, rozlíšenie 1920 × 1080 px ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDBW8241E-Z-27135
Archív

Dahua IPC-HDW2431T-AS-0280B-S2 / PFA130-E 4 Mpx dome IP kamera

Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s rozlíšením 4 Mpx a funkciou Starlight. Vďaka ...

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDW2431T-AS-0280B-S2 / PFA130-E