Filter

Výrobca

Konštrukcia

Funkce pre vylepšenie obrazu

Napájanie

Prostredie

Objektív

Počet portov RJ-45

Videoanalytické funkcie

Počet portov SFP

Kódovanie

Stupeň ochrany

I/O

Typ prísvitu

Inteligentné funkcie kamier

Grafické výstupy

Počet HDD

Alarm I/O

Počet videokanálov

Manažment

Rozlíšenie

Podpora kariet

Určenie kamier

Kamerové systémy - archív

V tejto kategórii máte možnosť sťahovať materiály (datasheety, manuály, vyhlásenie...) súvisiace s kamerovými systémami, ktoré v súčasnosti už nie sú v našej ponuke a boli nahradené novšími produkty.
1221 produktov
Archív

GBIC WDM-B SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1310 nm, RX: 1550 nm, dosah do 10 km, v súlade s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 štandardný LC konektor. Na druhej strane spoja je potrebné použiť modul GBIC ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC WDM-B
Archív

GBIC WDM-A SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, dosah do 10 km, v súlade s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 štandardný LC konektor. Na druhej strane spoja je potrebné použiť modul GBIC ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC WDM-A
Archív

Dahua HAC-HDW1509T-A-LED-0360B 5 Mpx HDCVI dome kamera

5 Mpx Full-Color HDCVI dome kamera, Day/Night, 5 Mpx CMOS, rozlíšenie 2880 × 1620 px, viditeľný LED prísvit do 40 m, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HDW1509T-A-LED-0360B
Archív

Dahua LTV40-LD200 DLED monitor

DLED monitor o veľkosti 40" a s rozlíšením 1920 x 1080 px. Súčasťou balenia je: diaľkový ovládač, napájací kábel, HDMI kábel, podstavec.

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
LTV40-LD200
Archív

Dahua HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B 2 Mpx HDCVI dome kamera

HDCVI dome exteriérová kamera firmy Dahua s rozlíšením 2 Mpx. Prednosťou tejto kamery je funkcia PoC (Power over Coax). ...

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B
Archív

Dahua IPC-HFW4230M-4G-AS-I2-0360B-HW120 2 Mpx IP kamera

2 Mpx kompaktná kamera značky Dahua z radu Eco Savvy. Dôležitým parametrom je podpora 4G a IR prísvit až na vzdialenosť ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HFW4230M-4G-AS-I2-0360B-HW120
Archív

Dahua IPC-HDW2431T-AS-0360B-S2 4 Mpx dome IP kamera

Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s rozlíšením 4 Mpx a funkciou Starlight. Vďaka integrovanému Smart IR LED ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDW2431T-AS-0360B-S2
Archív

Dahua IPC-HDBW5431E-Z5E-0735 4 Mpx dome IP kamera

4 Mpx dome Starlight IP kamera, Day/Night, 1/3" progressive CMOS, rozlíšenie 2688 x 1520 px, snímkovanie 25 fps, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDBW5431E-Z5E-0735
Archív

Dahua HAC-HUM1220G-B-0280B 2 Mpx Pinhole HDCVI kamera

2 Mpx HDCVI kamera určená pre skrytú montáž, Day/Night, 1/2.9" CMOS, rozlíšenie 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivosť 0,02 ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HAC-HUM1220G-B-0280B
Archív

Dahua PFS4218-16ET-240-V2 16portový PoE switch

Profesionálny switch Dahua optimalizovaný pre nasadenie v oblasti bezpečnostných kamerových systémov. K dispozícii je 16 ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4218-16ET-240-V2
Archív

Dahua PFS4226-24ET-360-V2 24-portový PoE switch

Dahua menežovatelný 24portový PoE a 2 portový SFP switch do prenosovej vzdialenosti 250 m, 24x 10/100 Mbps + 1x ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4226-24ET-360-V2
Archív

Dahua IPC-HDBW8241E-Z-27135 2 Mpx dome IP kamera

2 Mpx kompaktná IP kamera, Day/Night, IR prísvit s dosvitom 50m, 1/2.8” progressive scan CMOS, rozlíšenie 1920 × 1080 px ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDBW8241E-Z-27135
Archív

Dahua IPC-HDW2431T-AS-0280B-S2 / PFA130-E 4 Mpx dome IP kamera

Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s rozlíšením 4 Mpx a funkciou Starlight. Vďaka ...

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDW2431T-AS-0280B-S2 / PFA130-E
Archív

Dahua LM32-F210 CCTV monitor Full HD LCD

CCTV LED monitor Dahua pre nepretržitú prevádzku s Full HD rozlíšením, širokým pozorovacím uhlom a uhlopriečkou 31,5 palca. Praktická je možnosť voľby VGA alebo ...

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
LM32-F210
Archív

Dahua IPC-HDBW5241F-M-SA-0280B 2 Mpx dome IP kamera

IP dome kamera Day/Night značky Dahua s rozlíšením 2 Mpx. Vďaka krytie na úrovni IP 67 a IK 10 je kamera vhodná pre ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDBW5241F-M-SA-0280B
Archív

Dahua IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B 8 Mpx dome IP kamera

Dome IP kamera s rozlíšením 8 Mpx a technológiou Full-color pre nepretržité poskytovanie farebného obrazu. Zariadenie je ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B
Archív

Dahua IPC-HFW3849T1-AS-PV-0280B 8 Mpx kompaktná IP kamera

Kompaktná IP kamera s rozlíšením 8 Mpx a technológiou Full-color pre nepretržité poskytovanie farebného obrazu. ...

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-HFW3849T1-AS-PV-0280B
Archív

Dahua IPC-PDBW82041-B360 4x 5 Mpx viacsenzorová IP kamera

IP kamera Dahua skladajúci sa zo štyroch 5 Mpx kamier. Všetky štyri kamery disponujú fixným objektívom a funkciami WDR, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IPC-PDBW82041-B360
Archív

Avigilon 10.0C-H5DH-D1-IR 10 Mpx dualhead kamera

IP kamera Avigilon typu "Dual Head" s rozlíšením 2x 5 Mpx a adaptívnym IR prisvietením. Dva motor zoom objektívy v ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
10.0C-H5DH-D1-IR
Archív

Avigilon 6.0C-H5DH-D1-IR 6 Mpx dualhead kamera

IP kamera Avigilon typu "Dual Head" s rozlíšením 2x 3 Mpx a adaptívnym IR prisvietením. Dva motor zoom objektívy v ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
6.0C-H5DH-D1-IR