Príslušenstvo

353 produktov
Archív

Dahua LR1002-1EC-V2 IP+POE over coax prijímač

Zariadenie na prevod/prenos dát a napájania z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua - modul prijímača. ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
LR1002-1EC-V2
Archív

Dahua PFS4218-16GT-230 16portový PoE switch

16portový switch značky Dahua. Všetkých 16 portov má podporu PoE++. Switch má navyše aj 2 SFP porty. Maximálna záťaž je 90 wattov na prvé dva porty a na všetky ...

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4218-16GT-230
Archív

VESA32-65 držiak pre monitory

Držiak pre monitory / TV pre uhlopriečky 32–65", VESA standard max. 600 x 400 mm, možnosť otočenia o ±120° a sklopenie o ±12°, nosnosť max. 40 kg

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
VESA32-65
Archív

AXON PRO Video IP Protector 4PoE+ prepäťová ochrana

Prepäťová ochrana pre IP, 10/100/1000 Mb/s, PoE+, 8x RJ-45 porty, menovité napätie Un 120 V, maximálne napätie Uc 150 V, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
AXON PRO Video IP Protector 4PoE+
Archív

Dahua PFS4218-16GT-240 16portový PoE switch

16portový switch značky Dahua. Všetkých 16 portov má podporu PoE++. Switch má navyše aj 2 SFP porty. Maximálna záťaž je 60 wattov na port a na všetky porty ...

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4218-16GT-240
Archív

IP5WIFI-AP360 sektorová anténa

Bezdrôtový IP bod, Wi-Fi standard 802.11ac, 5x Gigabit Ethernet, port 1 – PoE in, porty 2–5 PoE out, integrované dve 5 GHz / 7,5 dBi všesmerové antény, IP 65, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
IP5WIFI-AP360
Archív

GBIC RJ-45

SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100 m, 1 Gbps

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC RJ-45
Archív

GBIC WDM-B SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1310 nm, RX: 1550 nm, dosah do 10 km, v súlade s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 štandardný LC konektor. Na druhej strane spoja je potrebné použiť modul GBIC ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC WDM-B
Archív

GBIC WDM-A SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, dosah do 10 km, v súlade s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 štandardný LC konektor. Na druhej strane spoja je potrebné použiť modul GBIC ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
GBIC WDM-A
Archív

Dahua PFA121-BLACK-V2 prepojovací box

Hliníkový prepojovací box čiernej farby vhodný pre modely HAC-HFW[E], HAC-HDW[M], IPC-HFW[E], PFB120W, PFB121W.

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFA121-BLACK-V2
Archív

Dahua LTV40-LD200 DLED monitor

DLED monitor o veľkosti 40" a s rozlíšením 1920 x 1080 px. Súčasťou balenia je: diaľkový ovládač, napájací kábel, HDMI kábel, podstavec.

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
LTV40-LD200
Archív

Dahua PFS4226-24GT2GF-360-V2 24portový PoE switch

Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE štandardu IEEE802.3bt. Maximálne zaťaženie všetkých PoE portov je 360 W. ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4226-24GT2GF-360-V2
Archív

Dahua PFM906-V2 integrovaný tester kamer

Viacúčelové zariadenie Dahua pre testovanie a nastavovanie IP / HDCVI / AHD / TVI / analógových kamier. Nechýba podpora audia, možnosť ovládania prostredníctvom ...

Skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFM906-V2
Archív

Dahua PFS5936-24GF8GT4XF 36portový switch

Dahua switch pre optiku, 24x 100/1000 SFP, 4x 1/1000 SFP+, 8x RJ-45 10/100/1000 Base-T. Podpora VLAN, STP, RSTP, MSTP, ERPS, web menežment, spotreba max. 46 W, ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS5936-24GF8GT4XF
Archív

Dahua PFS4218-16ET-240-V2 16portový PoE switch

Profesionálny switch Dahua optimalizovaný pre nasadenie v oblasti bezpečnostných kamerových systémov. K dispozícii je 16 ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4218-16ET-240-V2
Archív

Dahua PFS4226-24ET-360-V2 24-portový PoE switch

Dahua menežovatelný 24portový PoE a 2 portový SFP switch do prenosovej vzdialenosti 250 m, 24x 10/100 Mbps + 1x ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFS4226-24ET-360-V2
Archív

Dahua PFB205W držiak na stenu pre dome kamery

Držiak na stenu pre kamery. Kompatibilný s držiakom na stĺp PFA152

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
PFB205W
Archív

Dahua LM32-F210 CCTV monitor Full HD LCD

CCTV LED monitor Dahua pre nepretržitú prevádzku s Full HD rozlíšením, širokým pozorovacím uhlom a uhlopriečkou 31,5 palca. Praktická je možnosť voľby VGA alebo ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
LM32-F210
Archív

Dahua DHI-DSSPro8-Entrance-License aktivácia Entrance modulu

Modulová licencia pre DSSPro 8 pre aktiváciu Entrance modulu (modul pre manažment parkovísk a ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
DHI-DSSPro8-Entrance-License
Archív

Dahua HiBoard-IPCI5B2 PC modul pre interaktívnu tabuľu

Prídavný OPS PC modul pre Dahua whiteboard. Procesor Intel® Core™ I5 6400T, grafická karta Intel® HD Graphics 530, pamäť ...

Nie je skladom
Tento produkt už nie je v ponuke.
HiBoard-IPCI5B2