SFP moduly

6 produktov

Dahua PFT3970 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej ...

PFT3970

Dahua PFT3920 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej ...

PFT3920

Dahua PFT3960 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej ...

PFT3960

Dahua PFT3910 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej ...

PFT3910

GBIC MM

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s ...

GBIC MM
Top

GBIC SM

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s ...

GBIC SM