Sieťové prvky

V tejto kategórií nájdete širokú ponuku sieťových prvkov ako sú switche, injektory a extendery. Nechýbajú tu ani SFP moduly určené pre optické spoje a zastúpené sú aj zariadenia na bezdrôtovú Wi-Fi alebo LTE komunikáciu.

99 produktov
Novinka

IP1 POE 90W injektor s výkonom 90 W

PoE injektor s výstupným výkonom až 90 W.

Na objednávku
IP1 POE 90W

Dahua PFS3211-8GT-120-V2 8portový PoE switch

PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Switch umožňuje pripojiť na všetkých portoch maximálnů záťaž 120 W.

Na ceste
PFS3211-8GT-120-V2

Dahua PFS3409-4GT-96-V2 PoE switch

PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Switch umožňuje pripojiť na všetkých portoch maximálnů záťaž 96 W.

Na objednávku
PFS3409-4GT-96-V2

DAC3M-10G patch optický kábel

10G SFP+ twinaxialny prepojovací kábel s dĺžkou 3 m. Na každej strane je jednotka TL-SM5220-3M.

Na objednávku
DAC3M-10G

GBIC MM 10G duplexný multi-mode modul

10G SFP+ duplexný multi-mode modul. Vlnová dĺžka 850 nm. Prenosová vzdialenosť do 300 m. Hot-swap a podpora DDM.

Na objednávku
GBIC MM 10G

GBIC SM 10G duplexný single-mode modul

10G SFP+ duplexný single-mode modul. Vlnová dĺžka 1310 nm. Prenosová vzdialenosť do 10 km. Hot-swap a podpora DDM.

Na objednávku
GBIC SM 10G

IP1 OPTO POE médiá konvertor RJ-45 / optický port

Konvertor 1x RJ-45 10/100 PoE a 1x 100 Mbps SC optický port. Dosah optického signálu až na 20 km. Single-mode. ...

Na objednávku
IP1 OPTO POE

RJ-45 SFP 10G 10Gbit modul SFP / RJ-45

RJ-45 SFP modul 10/100/1000 Mbps. Hot Pluggable SFP footprint.

Na objednávku
RJ-45 SFP 10G

IP5 outdoor 5portový PoE switch

5portový inteligentný Omada switch. Napájanie zabezpečuje vstupný PoE++ (90 W) port 10/100/1000 Mbps. 4x výstupný RJ-45 PoE+ gigabitový port. Odber spolu ...

Na objednávku
IP5 outdoor

IP24 SWITCH POE 320 SFP 10G PoE switch

24 portový gigabitový manažovatelný switch. Switch naviac disponuje 4x SFP+ portami, 1x RJ-45 Console portom a 1x Micro USB portom. Maximálny odber PoE 384 W.

Na objednávku
IP24 SWITCH POE 320 SFP 10G

Dahua S4220-16GT-240 16portový switch

20 portový manažovatelný switch značky Dahua so 16 PoE+ portami. Porty 1-2 podporujú štandard PoE++ (90 W) celková spotreba môže byť maximálne 240 W. Switch má ...

Skladom
S4220-16GT-240

ERBU E-EFS-2602-90-M-370 24portový PoE switch

28portový manažovateľný PoE switch s maximálnou spotrebou 370 W a maximálnym odberom na 1. a 2. porte PoE++ (90 W) ...

Skladom
E-EFS-2602-90-M-370

ERBU E-EFS-2602-90-M-360 24portový PoE switch

24portový manažovateľný PoE switch s maximálnou spotrebou 360 W a maximálnym odberom na 1. a 2. porte PoE++ (90 W) ...

Na ceste
E-EFS-2602-90-M-360

ERBU E-EFS-0502-90-M-120 5portový PoE switch

Sedemportový manažovateľný PoE switch s maximálnou spotrebou 120 W a maximálnym odberom na 1. a 2. porte 90 W. Celkový počet portov 8 z toho 5x PoE, 1 Console ...

Skladom
E-EFS-0502-90-M-120

ERBU E-EFS-0402-60-M-96 4portový PoE switch

Šesťportový manažovateľný PoE switch s maximálnou spotrebou 96 W a maximálnym odberom na 1. porte 60 W. Celkový počet portov 6 z toho 4x PoE a 2x SFP. Priemyselný ...

Skladom
E-EFS-0402-60-M-96

ERBU E-EFS-0402-60-120 4portový PoE switch

Šesťportový PoE switch s maximálnou spotrebou 120 W a maximálnym odberom na 4. porte 60 W. Celkový počet portov 6 z toho 4x PoE a 2x SFP. Priemyselný dizajn.

Skladom
E-EFS-0402-60-120

ERBU E-EFS-0901-90-96 8portový PoE switch

Desaťportový PoE switch s maximálnou spotrebou 96 W a maximálnym odberom na 1. a 2. porte 90 W. Celkový počet portov 10 z toho 8x PoE, 1x Uplink a 1x SFP. Pre ...

Skladom
E-EFS-0901-90-96

ERBU E-EFS-0501-60-60 4portový PoE switch

Šesťportový PoE switch s maximálnou spotrebou 60 W a maximálnym odberom na 1. porte 60 W. Celkový počet portov 6 z toho 4x PoE, 1x RJ45 Uplink a 1x SFP. Pre ...

Skladom
E-EFS-0501-60-60

ERBU E-EFS-0201-60-60 2portový PoE switch

Trojportový PoE switch s maximálnou spotrebou 60 W a maximálnym odberom na 1. a 2. porte 60 W. Celkový počet portov 3 z toho 2x PoE a 1x SFP. Pre rozľahlejšie ...

Skladom
E-EFS-0201-60-60

ERBU E-EFS-0901-90-120 8portový PoE switch

Desať portový PoE switch s maximálnou spotrebou 120 W a maximálnym odberom na 1. a 5. port 90 W. Celkový počet portov 10 z toho 8x PoE, 1x Uplink a 1x SFP. Pre ...

Skladom
E-EFS-0901-90-120