IP1 OPTO prevodnik

IP1 OPTO prevodnik

Kód: IP1 OPTO

IP1 OPTO je média konvertor umožňujúci prevod z optického na metalické vedenie a naopak.

Záručná doba:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Na objednávku

Gigabitovy media konvertor s SFP. Nutné objednať GBIC - GBIC SM pre single-mode, GBIC MM pre multi mode, podporuje 10/100/1000 Mbps

.

.


  • Nové príspevky môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Súvisiace