KAM2WEB V3 audio a video stream

| KAM2WEB V3

Služba KAM2WEB V3 umožňuje umiestniť video a audio z IP kamery na vašu webovú stránku. Využite našu unikátnu restreamovací službu bežiaci na našich serveroch s optickým gigabitovým pripojením k sieti internet.


Ak potrebujete umiestniť stream z IP kamery na svoju webstránku využite našu unikátnu restreamovaciu službu bežiacu na našich serveroch s optickým gigabitovým pripojením na internet. Cena je za 1 kalendárny mesiac (minimálne 6 mesiacov). Služba je poskytovaná len pre kamery zakúpené v TSS. 

TSS pre Vás pripravilo unikátnu službu, pomocou ktorej viete umiestniť ľubovoľnú IP kameru s RTSP streamom na Vašu webstránku. Služba je ideálna pre všetkých, ktorí majú pomalý internet a chcú sprístupniť svoju IP kameru na webstránke pre všetkých návštevníkov.

Služba funguje na princípe restreamu, kde IP kamera posiela jeden stream na server TSS, ktorý ďalej daný stream sprístupní všetkým návštevníkom danej stránky. Pre využitie služby je nutné mať kameru s podporou RTMP protokolu.

Servery TSS sú umiestnené priamo na optickom uzle a tak nemajú problém s rýchlosťou pripojenia. Služba sa poskytuje minimálne na dobu 6 mesiacov.

Ideálnym využitím služby sú rôzne mestské a obecné webstránky, zábavné a vodné parky, lyžiarske strediská, ako aj iné verejné miesta, kde webkamera môže zvýšiť návštevnosť a poslúžiť ako vhodný marketingový prostriedok.

Pre praktickú ukážku navštívte www.megapixelovekamery.sk

Parametre

Typ softvéru Integračný softvér
Typ produktu Kamerový softvér a licencie
Hmotnosť 0.001 kg

Potrebujete poradiť?

Nákupom to nekončí.
Tím profesionálov je pripravený našim zákazníkom poradiť telefonicky alebo e-mailom.
Každý pracovný deň sú k dispozícií od 8.00 do 17.00 hod.

Technická podpora