ERBU EE-T528-AFD EVO 5+PFA137 IP kamera + límec
Turret bezpečnostná IP kamera s 5 Mpx rozlíšením pre vnútorné aj vonkajšie. Kamera má pevný Full Color objektív 2,8 mm, prísvit s dosahom až 30 metrov vo viditeľnom aj infračervenom spektre a PoE napájanie pre jednoduchú inštaláciu. Obraz z kamery je možné sledovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie. K zaujímavým funkciám patrí ochrana perimetra s aktívnym odstrašením, zabudovaný mikrofón a reproduktor alebo slot na SD kartu.
Prídavný montážny límec v balení zdarma.
5 Mpx rozlíšenie 2960 x 1668 px, pevný objektív s ohniskovou vzdialenosťou 2,8 mm, snímkovanie 2960 × 1668 px, 2880 x 1620 @ 1-20 fps, 2688 × 1520 px @ 1-30 fps, 0,003 lx @ F1.0 (Color, 30 IRE), uhol záberu H: 97°, V: 70°, D: 128°, funkcie pre kompenzáciu komplikovaných svetelných podmienok: BLC, HLC, AWB, AGC, SSA, EIS, ROI, WDR 120 dB, 3DNR, Full-Color, kompresia H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / MJPEG / RTMP (only sub stream), podpora Smart a AI codekov, IR LED a WL prísvit do vzdialenosti až 30 metrov, Inteligentné funkcie: IVS (Perimeter Protection), SMD 4.0, AcuPick, AI SSA, Smart Search, Alarm I/O 1/1, audio RCA I/O 1/1, ONVIF kompatibilita, Slot pre SD Kartu do 256 GB, Zabudovaný mikrofón a reproduktor, Pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, Rozmery ø 122,0 × 110,9 mm a hmotnosť 0,92 kg, napájanie 12 V DC / PoE (802.3af) a spotreba max. 8,8 W, krytie IP 67.
![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Montáž na stenu
|
![]() |
Montáž na stĺp |
Parametre
| Typ technológie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Erbu |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Turret |
| Rozlíšenie | 5 Mpx |
| Objektív | Fixný, Fixný 2,8 mm |
| Napájanie | 12 V DC, PoE |
| Stupeň krytia | IP 67 |
| Kódovanie | H.264, H.264B, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Inteligentné funkcie | Aktívne odstrašenie, SMD, Acupick, Smart search, IVS (Perimetr Protection), SMD 4.0 |
| Dahua séria | TiOC |
| Prísvit | Smart Dual Light, IR, Biele svetlo |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | WDR, AI SSA, BLC, Full-color, SSA, ROI, 3DNR, AWB, HLC, EIS, AGC |
| I/O | Alarm, Audio, Vstavaný mikrofón, Vstavaný reproduktor |
| RTMP protokol | áno |
| Dĺžka prísvitu | 30 m |
| Podpora kariet | micro SD |
| Hmotnosť | 0.956 kg |
Návody a podpora
Potrebujete poradiť?
Nákupom to nekončí.
Tím profesionálov je pripravený našim zákazníkom poradiť telefonicky alebo e-mailom.
Každý pracovný deň sú k dispozícií od 8.00 do 17.00 hod.
SK
Pre CZ zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty



