Archív

Entry E SBT1000S jednokrídlová prístupová bránka

| E SBT1000S

Jednokrídlová prístupová bránka, kde rameno je vyrobené z temperovaného priehľadného skla. Poloautomatický mechanizmus umožňuje priechod pre vstup aj výstup. Maximálna prevádzková kapacita je 10 osôb počas jednej minúty. Turniket je vybavený uzamykateľným priestorom pre zabudovanie čítačiek a kontrolérov jednotke.

Pri objednaní tohto produktu Vám bude pripočítaná cena za prepravu. O cene a dátume dodania Vás budeme informovať (nemožno dodať do 24 hodín).


Tento produkt už nie je v ponuke.

Jednokrídlová prístupová bránka, vstup/výstup, rameno z temperovaného skla, priehľadné, poloautomatický mechanizmus, sklopný emergency mód ramena, LED indikácia prechodu, riadiaca elektronika súčasťou, kapacita prechodov 10 osôb/min, čas otvorenia bránky 1 sek., životnosť 2 mil. prechodov, napájanie 230 V AC, pracovná teplota od -10 °C do +60 °C, IP 54, antikor AISI 304, rozmery 1060 x 1100 x 210 mm, uzamykateľný priestor pre zabudovanie čítačiek, uzamykateľný priestor pre kontrolér a príslušenstvo, zabudovaný 24 V DC a 12 V DC napájací zdroj, 230 V AC istič a 2 m prívodný napájací kábel, Entry kontrolér C3-200 a čítačky E KRxxx nie sú súčasťou

www.pristupovesystemy.sk

Parametre

Konštrukcia Stĺpový
Mechanizmus SWING
Prechod Dvojstranný
Hmotnosť 45 kg

Potrebujete poradiť?

Nákupom to nekončí.
Tím profesionálov je pripravený našim zákazníkom poradiť telefonicky alebo e-mailom.
Každý pracovný deň sú k dispozícií od 8.00 do 17.00 hod.

Technická podpora