Archív

Dahua VTO6100C dverná kamerová jednotka s RFID čítačkou

| VTO6100C

Dahua IP dverná kamerová jednotka v prevedení biely plast. Prenos dát zabezpečuje protokol TCP / IP, ktorý umožňuje pripojenie IP kamier Dahua pre dohľad. Jednotka je vybavená LED prisvietením pre nočné videnie, RFID prístupovú čítačkou a umožňuje zanechať odkaz. Dostupná aplikácia iDMSS pre iOS smartfony a Androin s podporou Push notifikácia a ovládanie systému.

Tento produkt už nie je v ponuke. Plnohodnotnú náhradu tvorí dverná kamerová jednotka Dahua VTO6100C v kombinácii s montážnou krabicou 86 box.

Tento produkt už nie je v ponuke.

IP Dahua dverná kamerová jednotka s jedným tlačidlom, bez menovky, prevedenie biely plast, 1,3MPx farebná kamera, H264 kompresia, TCP/IP komunikácia, nastavovanie cez webové rozhranie, LED prisvetlenie snímaného priestoru, zabudovaná RFID prístupová čítačka (Mifare standard) kapacita 1000 kariet, funkcia zanechania odkazu užívateľovi, IP43, 1x kontakt NO/NC pre ovládanie zámku (diaľkovo aplikáciami gDMSS alebo iDMSS), 1x NO kontakt odchodového tlačidla, napájanie Dahua PoE switchom (pre napájanie nie je možné použiť štandardný typ PoE switchu), alebo 12VDC/400mA (zdroj nie je súčasťou balenia), montáž pod omietku, rozmery 100x141x17mm, inštalačná krabica pre podomietkovú montáž súčasťou

www.dahua.sk/
Viacero technických informácií si prečítajte na stránkach výrobcu.
DOMOVÉ VIDEO VRATNÍKY DAHUA

Zapojenie a nastavenie systému

Parametre

Výrobca Dahua
Typ Video
Použité vodiče DAHUA IP
Iné RFID čítačka
Hmotnosť 0.353 kg

Potrebujete poradiť?

Nákupom to nekončí.
Tím profesionálov je pripravený našim zákazníkom poradiť telefonicky alebo e-mailom.
Každý pracovný deň sú k dispozícií od 8.00 do 17.00 hod.

Technická podpora