Archív

Dahua VTH1550CH Videomonitor 7" dotykový

| VTH1550CH

Elegantný 7" dotykový video monitor v prevedení biely plast. Zariadenie s obsluhou komunikuje prostřednictvým prehľadného grafické menu. Jednotka obsahuje slot na micro SD kartu pre záznam snímok a video odkazov návštev (micro SD karta nie je súčasťou balenia). Prenos dát zabezpečuje protokol TCP/IP, ktorý umožňuje pripojenie IP kamier Dahua pre dohľad. Dostupné aplikácie iDMSS pre iOS smartfony a Android s podporou Push notifikácií a ovládania systému.


Tento produkt už nie je v ponuke. Prejsť na nový model

IP Dahua handsfree videomonitor, prevedenie biely plast, 7" farebný dotykový LCD displej s rozlíšením 800 x 480 px (kapacitný displej), H.264 kompresia, TCP/IP komunikácia, grafické menu, dotykové tlačidlá, možnosť automatického záznamu obrázkov po zazvonení alebo videa pri zanechaní odkazu po vložení micro SD karty (SD karta môže byť o max. veľkosti 32 GB, nie je súčasťou balenia), interkom v rámci viacerých monitorov v byte (max. 6 monitorov), pripojiteľnosť až 20 dverných jednotiek a 8 ks externých CCTV Dahua IP kamier, podpora prenosu videohovoru / push notifikácie na Android a iOS smartfony cez internet (aplikácie gDMSS Plus alebo iDMSS Plus), 1x RJ-45 konektor pre pripojenie do siete, 6x NO kontakt pre pripojenie alarmových vstupov - funkcia EZS ústredne, 1x NO alarmový výstup, ovládanie 2 zámkov (pri kombinácií s podporovanou dvernou jednotkou a modulom druhého zámku DEE1010B), prizvonenie od dverí, napájanie externým zdrojom 12 V DC / 600 mA (zdroj nie je súčasťou balenia), alebo Dahua PoE switchom (pre napájanie nie je možné použiť štandardný typ PoE switchu), montáž na povrch, rozmery 200 x 136 x 21 mm, interiérové použitie

V jednom systéme nie je možnosť kombinácie firmware SIP a štandardného firmvéru.

Pre správne fungovanie dotykových plôch monitora neodporúčame používať zdroje rady PS 12/X000.

Pred samotnou inštaláciou overte prosím aktuálnosť verzie firmvéru jednotky na stránkach http://podporatss.eu/ alebo prostredníctvom našej technickej podpory.

DOMOVÉ VIDEO VRÁTNÍKY DAHUA

Základné funkcie monitora

 

 

Zapojenie a nastavenie systému

 

 

iDMSS mobilná aplikácia

 

 

Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.

www.dahua.sk/

Parametre

Výrobca Dahua
Typ Video
Použité vodiče DAHUA IP
Iné Interkom, Prizvonenie od dverí, Handsfree
Hmotnosť 0.756 kg

Potrebujete poradiť?

Nákupom to nekončí.
Tím profesionálov je pripravený našim zákazníkom poradiť telefonicky alebo e-mailom.
Každý pracovný deň sú k dispozícií od 8.00 do 17.00 hod.

Technická podpora