Dahua SD6E445MB-HNR-A-PV1 4 Mpx PTZ kamera
PTZ kamera Dahua s rozlíšením 4 Mpx, s 45-násobným optickým zoomom. Kamera je vybavená IR prísvitom s dosahom 250m a WL prísvitom do 100m. Má krytie IP67 a odolnosť IK10, ktoré ju predurčujú na vonkajšie použitie. Kamera obsahuje množstvo videoanalytických funkcií s novým Large AI modelom (Xinghan) s ešte presnejšou detekciou. Slot pre MicroSD kartu s kapacitou až 512 GB oceníte pri lokálnom zázname priamo v kamere.
Súčasťou balenia je zdroj a držiak PFB305W.
4 Mpx PTZ kamera, vonkajšia, Day/Night, IR 250 m, WL 100 m; 1/2.8" CMOS, rozlíšenie 2560 x 1440 px @ 25/30 fps, 3 streamy, citlivosť 0,005 lux / F1.6, 0 lux / F1.6 (laser zapnutý), zoom objektív 3,95–177,25 mm, uhol záberu: H: 70,3° - 1,8°, V: 37° - 1°, D: 69,3° - 2°, BLC, HLC, EIS, DEFOG, WDR 120 dB, ROI, 2D NR, 3DNR; kompresia H.265 / H.264 / H.264H / H.264B podpora Smart a AI codekov, ONVIF kompatibilné, RTMP; inteligentné funkcie: IVS (Perimeter Protection), Large AI model (Xinghan), SMD 4.0, AcuPick, Face Detection, Video Metadata, Autotracking (WizTracking), Auto Patrol, Construction Monitoring, PPE Detection; Aktívne odstrašenie, mikrofón, reproduktor a diódy; alarm I/O 7/2, audio I/O 1/1, 1× RS-485, slot pre MicroSD kartu max. 512 GB, napájanie DC 24 V / 2,5 A (±25 %), PoE+, max. spotreba 25 W, pracovná teplota od -40 °C do +70 °C, IP 67, IK10, TVS 6000V; rozmery 208 x 202 x 325 mm, hmotnosť 4,45 kg.
Súčasťou balenia je zdroj a držiak PFB305W.
Parametre
| Typ technológie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | PTZ |
| Rozlíšenie | 4 Mpx |
| Objektív | Zoom |
| Napájanie | 24 V DC, PoE+ |
| Stupeň krytia | IP 67, IK 10 |
| Inteligentné funkcie | Construction Detection, Face detection, Autotracking, Video metadata, IVS (Perimetr Protection), SMD 4.0, Aktívne odstrašenie, PPE Detection, Auto Patrol, Acupick |
| Kódovanie | H.264, H.264B, H.265, H.264H |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | WDR, BLC, ROI, 3DNR, HLC, Defog, EIS, Starlight, 2DNR |
| I/O | Alarm, Audio, Vstavaný mikrofón, Vstavaný reproduktor |
| Prísvit | IR |
| Dĺžka prísvitu | 250 m, 100 m |
| Podpora kariet | micro SD |
| Hmotnosť | 6.6 kg |
Návody a podpora
Potrebujete poradiť?
Nákupom to nekončí.
Tím profesionálov je pripravený našim zákazníkom poradiť telefonicky alebo e-mailom.
Každý pracovný deň sú k dispozícií od 8.00 do 17.00 hod.
SK
Pre CZ zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty
