Dahua IPC-MFW5241T2-E3-ASE-0360/1200/2500B 3x 2 Mpx kamera
Kamera pre ochranu perimetra, v jednom tele až tri objektívy s rozdielnou ohniskovou vzdialenosťou ktoré umožňujú detekciu osôb a vozidiel až na vzdialenosť 100 m. Vo výbave nechýba Smart IR prísvit s dosahom 100 m, zabudovaný mikrofón a reproduktor. Ochranu pred vandalmi a poveternostnými vplyvmi zaistí štandard IK 10 a IP 67.
3x2 Mpx kompaktná IP kamera, exteriérová, Day/Night , IR LED prísvit s dosvitom 100 m;
Objektív 1: 1/2.8 CMOS 1920 x 1080px 1-25fps, 0,0007 lux@F1.6 COLOR 30 IRE, objektív 3,6mm, H:100,4° V: 85,9° D: 46,7°;
Objektív 2: 1/2.8 CMOS 1920 x 1080px 1-25fps, 0,004 lux@F2.0 COLOR 30 IRE, objektív 12mm, H:29,5° V: 25,7° D: 14,4°;
Objektív 3: 1/2.8 CMOS 1920 x 1080px 1-25fps, 0,008 lux@F2.8 COLOR 30 IRE, objektív 25mm, H:14,9° V: 13° D: 7,4°; AWB, BLC, HLC, DWDR, AGC, ROI, 3DNR, SSA, AI-ISP;
Kompresia: H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), RTMP, ONVIF kompatibilné;
Inteligentné funkcie: IVS (Perimeter Protection), Smart Search;
RJ-45, RS-485, Audio I/O 1/1 RCA port, Alarm I/O 2/2, 1x 12VDC output, zabudovaný mikrofón a reproduktor, slot pre micro SD kartu 1 TB, napájanie 12VDC/ PoE+ (802.3at) / ePoE, spotreba max. 23,6W, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, IK 10 rozmery 278,6 mm x 124,0 mm x 140,4 mm, hmotnosť 2,4 kg.
![]() |
Montáž na stenu
|
![]() |
Montáž na stĺp |
![]() |
Horizontálna montáž na stĺp |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
Parametre
| Typ technológie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Kompaktná |
| Objektív | 12 mm, 25 mm, Fixný, Fixný 3,6 mm |
| Napájanie | 12 V DC, PoE+, ePoE |
| Rozlíšenie | 2 Mpx (Full HD) |
| Kódovanie | H.264, MJPEG, H.264B, H.265, H.264H |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | BLC, ROI, DWDR, 3DNR, AWB, HLC, AGC, AI-ISP, SSA |
| Stupeň krytia | IK 10, IP 67 |
| I/O | Vstavaný mikrofón, Vstavaný reproduktor |
| Prísvit | IR |
| RTMP protokol | áno |
| Dĺžka prísvitu | 100 m |
| Inteligentné funkcie | Smart search, IVS (Perimetr Protection) |
| Podpora kariet | micro SD |
| Hmotnosť | 3.012 kg |
Návody a podpora
Potrebujete poradiť?
Nákupom to nekončí.
Tím profesionálov je pripravený našim zákazníkom poradiť telefonicky alebo e-mailom.
Každý pracovný deň sú k dispozícií od 8.00 do 17.00 hod.
SK
Pre CZ zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty



