Dahua IPC-HDBW2241R-ZAS-27135+PFA137 IP kamera + límec
2 Mpx Stalight IP dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR prísvit s dosvitom 40 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive CMOS, rozlíšenie 1920 × 1080 px, snímkovanie 25/30 fps, citlivosť 0,002 lx / F1.5, motorický zoom objektív 2,7–13,5 mm, uhol záberu H: 109°–30°, V: 56°–17°, D: 131°–35°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, SMD plus, kompresia H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilné, RJ-45 (10/100 Base-T), slot na MicroSD kartu max. 256 GB, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájanie 12 V DC / PoE (802.3af), spotreba max. 7,2 W, rozmery ø122,0 × 93,4 mm, hmotnosť 0,52 kg
Prídavný montážny límec v balení zdarma.
2 Mpx Stalight IP dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR prísvit s dosvitom 40 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive CMOS, rozlíšenie 1920 × 1080 px, snímkovanie 25/30 fps, citlivosť 0,002 lx / F1.5, motorický zoom objektív 2,7–13,5 mm, uhol záberu H: 109°–30°, V: 56°–17°, D: 131°–35°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, SMD plus, kompresia H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilné, RJ-45 (10/100 Base-T), slot na MicroSD kartu max. 256 GB, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájanie 12 V DC / PoE (802.3af), spotreba max. 7,2 W, rozmery ø122,0 × 93,4 mm, hmotnosť 0,52 kg.
![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Montáž na stenu
|
![]() |
Montáž na stĺp |
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
Parametre
| Typ technológie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | Dome |
| Rozlíšenie | 2 Mpx (Full HD) |
| Objektív | Zoom |
| Napájanie | 12 V DC, PoE |
| Stupeň krytia | IP 67, IK 10 |
| Kódovanie | H.264, H.264B, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Dahua séria | WizSense |
| Inteligentné funkcie | SMD, SMD plus, IVS (Perimetr Protection) |
| Dĺžka prísvitu | 40 m |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | WDR, BLC, ROI, 3DNR, AWB, HLC, AGC |
| Prísvit | IR |
| RTMP protokol | áno |
| Podpora kariet | micro SD |
| Hmotnosť | 0.5 kg |
Návody a podpora
Potrebujete poradiť?
Nákupom to nekončí.
Tím profesionálov je pripravený našim zákazníkom poradiť telefonicky alebo e-mailom.
Každý pracovný deň sú k dispozícií od 8.00 do 17.00 hod.
SK
Pre CZ zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty



