Avigilon 4.0C-H6A-PTZ-DP30 4 Mpx PTZ kamera
Nová generácia PTZ kamier od výrobcu Avigilon, ktorá disponuje najpokročilejšou umelou inteligenciou na trhu. Kamera je určená vďaka štandardu IP 66, IP 67 a IK 10 do vonkajšieho prostredia a je schopná operovať v rozsahu od -51 °C do +60 °C. Je vybavená 4 Mpx objektívom s 30 násobným optický zoomom. Nemôžu chýbať funkcie ako Auto-Tracking alebo učenie sa na príklade. Jednoduchú inštaláciu zabezpečí PoE napájanie v štandarde IEEE 802.3 at/bt Type 4 Class 8.
4 Mpx PTZ IP kamery, exteriérová, 1/1.8 progressive scan CMOS, rozlíšenie 2560 x 1440 @ 25/30 fps, objektív 6,5 mm – 162,5 mm, F/1.6-F/4.8, autofocus, 30x optický zoom, citlivosť 0,1 lux (COLOR), uhol záberu: H: 2,3° - 58,1°, V: 1,4° - 34,8°; inteligentné funkcie: Objects in Area, Object Loitering, Objects Crossing Beam (IVS), Object Appears or Enter Area, Object Stops in Area, Direction Violated, Smart Motion Rule, Tamper Detection, Motion Detection, Teach by Example, Object Type Classified, Apperance Search support, Face Recognition Support; H.264 HDSM SmartCodec, H.265 HDSM Smart Codec, Motion JPEG; WDR 122 dB; Onvif; 2x microSD port, Alarm I/O: 3x Alarm In (3,5 V DC / 3,5 mA Max), 1x NO relay Out (32 V DC / 150mA max), 1x Digital Out (13 V DC max), 1x 12 V DC source (11~13 V DC / 140 mA max); Audio I/O 1/1; PoE++ (IEEE 802.3 bt Type 4 Class 8) spotreba max. 70 W, Aux 24 V DC / V AC ±10 % spotreba max. 70 W, redundantné napájanie, operačná teplota od -51 °C do +60 °C, rozmery: 303 x 242 x 242 mm, hmotnosť 4,25 kg. krytie IK 09, IK 10, IP 66 a IP 67, Type 4X
Kamera je vybavená najpokročilejšou neurónovou analýzou na trhu, ktorá obsahuje inteligentné funkcie, ako napríklad vyhľadávanie podľa vzhľadu (oblečenia) v rámci celého kamerového systému, rozpoznávanie tváre, ochrana perimetru, audio analýza, dynamické maskovanie objektov, pokročilú samo učiacu sa analýzu alebo detekciu neobvyklého správania. Veľkou výhodou je najvýkonnejší VMS softvér na trhu, ktorý zaisťuje najrýchlejšie vyhľadávanie v porovnaní s konkurenciou. Veľkou výhodou je intuitívne monitorovacie rozhranie uľahčujúce operátorom sledovanie podozrivých aktivít, napríklad pomocou hexagónovej formácie.
Parametre
| Typ technológie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobca | Avigilon Unity |
| Typ | IP kamera |
| Prostredie | Exteriérová |
| Konštrukcia | PTZ |
| Napájanie | 24 V AC, 24 V DC, PoE+ |
| Kódovanie | MJPEG, H.264 HDSM SmartCodec, H.265 HDSM SmartCodec |
| Rozlíšenie | 4 Mpx |
| Objektív | Zoom |
| Inteligentné funkcie | Object Stops in Area, Direction Violated, Tamper Detection, Objects in Area, Object Loitering, Objects Crossing Beam, Object Appears or Enters Area, Smart Motion Rule, Motion detect, Klasifikovaný objekt, Teach by example, Apperance Search Support, Face Recognition Support |
| Funkce pre vylepšenie obrazu | WDR |
| I/O | Alarm, Audio |
| Stupeň krytia | IP 67, IK 09, IK 10, IP 68 |
| Podpora kariet | micro SD |
| Avigilon séria | H6A |
| Hmotnosť | 5.87 kg |
Návody a podpora
Potrebujete poradiť?
Nákupom to nekončí.
Tím profesionálov je pripravený našim zákazníkom poradiť telefonicky alebo e-mailom.
Každý pracovný deň sú k dispozícií od 8.00 do 17.00 hod.
SK
Pre CZ zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty
