Comelit 1454 klientská VIP aplikácia
Zaujímavosti • 23.09.2015

Comelit 1454 klientská VIP aplikácia

Matej Malovec

  • úspora finančných prostriedkov

  • podpora platformy PC i MAC

  • komunikácia cez TCP / IP sieť

  • voľný pohyb klienta v sieti

 

Spoločnosť Comelit uviedla na trh VIP aplikáciu pre osobné počítače. Ide o program určený ako pre platformu PC, tak aj MAC. Softvér obsahuje všetky funkcie, ktoré sú dostupné u hardvérových riešení top produktov Comelit.

Aplikácia vie prijať prichádzajúcu komunikáciu z dvernej jednotky a od ostatných užívateľov. Rozhranie aplikácie obsahuje navigačné ikony menu, prístup k adresáru užívateľov, prístup k externým kamerovým jednotkám a umožňuje vzdialené ovládanie prvkov systému.

VIP riešenie oceníte nielen pri upgrade existujúceho systému, ale aj pri návrhu úplne novej inštalácie. Comelit VIP 1454 je ideálny pomocník pre domovú komunikáciu. Softvérové riešenie nie je viazané na jedno umiestnenie a možno ho ľubovoľne premiestniť podľa potreby užívateľa. V prípade domáceho využitia sa môže jednať o komfort, ktorý vám napríklad pri chorobe umožní komunikovať s návštevníkmi priamo z postele. Absencia pracovníka recepcie sa dá jednoducho vyriešiť vsunutím malého USB modulu do počítača zastupujúceho kolegu a nie je potrebná zmena pracoviska. VIP softvérové riešenie šetrí financie usporené nielen na hardvéri, ale aj na infraštruktúre potrebnej na prevádzku systému. Komunikácia prebieha cez TCP / IP protokol štandardnej siete LAN.