COMELIT

comelit

Spoločnosť Comelit, založená v roku 1956, určuje vývoj v oblasti elektroniky. Už viac, ako pol storočia je vedúcim hráčom vo vývoji a výrobe technológií. Dnes sú to špecialisti najmä na video a audio systémy dverových vstupov, kontroly prístupu, video dohľadu, telefónnych ústrední, ale ich oblasť siaha aj do automatizácie domácnosti, či protipožiarnych systémov. Okrem toho, inovácia je nosným pilierom spoločnosti a cieľom je vzájomná komunikácia dizajnu, funkčnosti, estetiky a technológie, čo prispieva k zvýšeniu kvality.

Comelit exportuje do viac ako 70 krajín sveta a okrem talianskeho ústredia má 15 pobočiek umiestnených v strategických oblastiach Európy, Ďalekého i Blízkeho východu a USA.

Svoje poslanie vidí Comelit v budúcnosti, preto neustále investuje ako do pracovnej sily tak i do technológií. Východiská sa odzrkadľujú v navrhovaní nových riešení zameraných na zlepšenie kvality každodenného života maximalizáciou jednoduchosti a funkčnosti.

Každý produkt Comelit vyjadruje víziu humanistického prístupu, ktorý spoločnosť pokladá za stred svojej vízie. Kladie dôraz nielen na svojich zamestnancov ale aj na vzťahy s dodávateľmi, odberateľmi, či partnerstvo, ktoré podporuje s inštalatérmi. 

 

 

Udržateľný rast je prioritou stratégie spoločnosti. V rámci aktivít zameraných na zlepšenie svojej vlastnej energetickej sebestačnosti sa Comelit nedávno rozhodol vyvinúť LCA výskumný program (ERPA model). Tento program zahŕňa rozdelenie životného cyklu výrobku do fáz a priraďuje percenta vplyvu na životné prostredie v každej fáze.

Spoločnosť TSS Group distribuuje dverné, vonkajšie aj vnútorné jednotky, audio a video sady a príslušenstvo značky Comelit. 

2-vodičové  vyhotovenie Simple Bus umožňuje kombinovať audio a video systém, najväčšou výhodou tohto systému je však modularita dverných jednotiek, možnosť použitia RFID prístupu, podpora pripojenia až 24 CCTV kamier, neobmedzený počet vchodov a až 240 užívateľov na jeden systém.
VIP systém je pokrokové IP riešenie, určené pre rozsiahle aplikácie a konfigurovateľné cez PC. Elegantný dizajn jednotiek a napájanie video monitorov PoE sú ďalšie z mnohých výhod IP systému talianskej značky Comelit.    

Prečítajte si prípadovú štúdiu o výmene staršieho audio systému na nový audio a video systém Comelit.

www.vratniky.skKATALÓGY & LETÁKY


VIDEO


ĎALŠIE MATERIÁLY