Spúšťame pre Vás nový web
Zaujímavosti • 27.08.2018

Spúšťame pre Vás nový web

Karel Jelínek

Čas od času je potrebné vydať sa novým smerom, posunúť sa ďalej za horizont a ani e-shopy nie sú v tomto prípade výnimkou...

Rozhodli sme sa pre redizajn nášho webu takým spôsobom, aby sme maximálne zachovali funkčné prvky, na ktoré ste boli vy, jeho návštevníci, doteraz zvyknutí, a pritom sa čo najviac priblížili súčasným nárokom na grafický dizajn. Sme si vedomí, že doba je dynamická a vyžaduje si rovnaký prístup. Preto bude odteraz aj náš web podporovať responzívne zobrazovanie v rôznych typoch zariadení a jeho obsah sa bude rovnako komfortne zobrazovať tak na na PC, ako aj na mobilnom telefóne.

Nový dizajn, nové funkcie

Aj cenník sa vie vyjadrovať stručne

K pôvodnému cenníku, ktorý v popisoch produktov nešetril detailami, je teraz dostupná aj jeho skrátená verzia s vybranými kľúčovými informáciami. Veríme, že vďaka svojej prehľadnosti bude často vhodnou alternatívou k pôvodnej obsiahlej verzii cenníka.

Ponuka pre mojich zákazníkov priamo z e-shopu

Pripravte cenovú ponuku pre zákazníka priamo v prostredí nášho e-shopu. Môžete si ju jednoducho stiahnuť vo formáte pre MS Excel a ľubovoľne s ňou ďalej pracovať. Pôvodná cenová ponuka navyše zostane uložená vo Vašom účte a jednoducho z nej môžete vytvoriť objednávku v e-shope, bez zbytočnej práce naviac.

Sériové čísla na faktúre

Po novom si môžete zvoliť, či budú na vystavenej faktúre u položiek uvedené aj ich sériové čísla - dôležité informácie tak budú na jednom mieste.

Jednorazová dodacia adresa? Žiadny problém!

V prípade objednávky vytvorenej prostredníctvom e-shopu je teraz možné zadať jednorazovú adresu, na ktorú má byť objednaný tovar zaslaný. V praxi to znamená predovšetkým skrátenie času potrebného na doručenie tovaru k zákazníkovi alebo priamo na miesto realizácie zákazky.

 


 

V prípade výskytu problémov s prihlásením nás prosím kontaktujte na e-mailovej adrese: jelinek@tssgroup.cz