Predstavujeme značku CAMPLUS
Zaujímavosti • 14.01.2016

Predstavujeme značku CAMPLUS

Ivan Žiak

Značka CAMPLUS vznikla vďaka špeciálnym požiadavkám zákazníkov, ktorí hľadali neštandardné riešenie pre svoje projekty. Ponuka CamPlus je starostlivo tvorená technickým oddelením v spolupráci s obchodným tímom. Hlavným prínosom značky je maximálne uľahčenie pri realizácii vďaka špičkovým parametrom a minimalizácii počtu zariadení. Príkladom je CAMPLUS NVR724R-256 umožňujúci záznam až 256 8MPx IP kamier. Záznamové zariadenie obsahuje 7" display, ktorý uľahčuje prípadnú konfiguráciu, alebo iné servisné práce priamo v serverovni.

 

POZRITE SI PRODUKTY CAMPLUS >

ZNAČKA Aj pre neŠTANDARDNé RIEŠENIA

MAXIMÁLNE UĽAHČENIE INŠTALÁCIe

REALIZÁCIA MENŠÍCH Aj VEĽKÝCH PROJEKTOV


CAMPLUS KR-3S je kamerový kryt, ktorý značne uľahčuje montáž v zle dostupných priestoroch. Najväčšou prednosťou tohto kamerového krytu je jeho schopnosť odklopiť vrchnú časť krytu do troch strán. Vďaka tejto vlastnosti nebude už nikdy najbližšie okolie kamery prekážkou pre jednoduchú inštaláciu.

CAMPLUS HDMI OVER IP slúži k jednoduchému vyriešeniu prenosu videosignálu z HDMI konektora až na vzdialenosť 120 metrov pri využití UTP káblu kategórie 5 alebo 6. Toto zariadenie uvítate pri inštalácii v objektoch, kde sú dohľadové technológie centralizované, ale je vyžadovaný náhľad na živý obraz z inštalovaných kamier v priestoroch s nepretržitou ostrahou.

Pre podrobný prehľad situácie v areáli, kde bežné PTZ svojimi polohovými parametrami nedostačujú, je do ponuky CAMPLUS zaradená PTZ kamera  CAMPLUS PTZ12240-IRB-N s otočnou hlavicou. Toto riešenie ponúka vertikálny náklon -90 ° až 45 ° pre lepšiu orientáciu v stráženom priestore. Kombinácia 40-násobného optického zoomu, IR prísvitu s dosahom 300 metrov a video analytických funkcií kameru posúva na novú úroveň využitia a možností dohľadu.

Z uvedených príkladov je zrejmé, že značka CAMPLUS je orientovaná na kvalitné produkty, ktoré ponúkajú nové možnosti realizácie tak pre projekty väčších rozmerov, ako aj na uľahčenie bežných inštalačných prác. Nové produkty pod touto značkou budú aj naďalej pribúdať podľa nových skúseností a technologických možností v CCTV odvetví.