Pražská pobočka je na novej adrese
Zaujímavosti • 27.03.2023

Pražská pobočka je na novej adrese

Už je to tak, po jedenástich rokoch nášho pôsobenia v pražskom „Hostivaři“ sa naša pobočka presunula na novú adresu. Od pondelka 27. 3. 2023 nás tak naši zákazníci môžu nájsť na ulici Vinohradská 1506/220, 100 00 Praha 10 – Strašnice.

Úplne nová rozhodne nie je len adresa, ale samozrejme aj kompletné priestory pobočky. Pre zamestnancov vzniklo moderné zázemie a samozrejme sme nezabudli ani na našich zákazníkov, ktorých radi privítame v reprezentatívnych priestoroch, pripravených na obchodné stretnutia, odborné technické školenia, ale aj na stretnutia v menej formálnej atmosfére. A len pre úplnosť – vo vnútrobloku je k dispozícii naše vlastné parkovisko.

Pobočka TSS Group Praha

Napriek tomu, že v rámci Prahy ide v podstate o malý krôčik, je to z pohľadu našej spoločnosti veľký skok v ústrety budúcnosti. Aj z toho dôvodu si zaslúžia veľké poďakovanie všetci tí, ktorí sa na realizácii tohto náročného projektu podielali.

Architekti aj stavebníci svoju prácu odviedli, od tohto okamihu je už len na nás, aby sme sa v našom novom pôsobisku snažili vytvoriť čo najpríjemnejšiu atmosféru ako pre našich zákazníkov, tak aj pre nás – členov tímu TSS Group.

Tešíme sa na skoré videnie na našej novej adrese!