Pohyb je život a život je zmena. Predstavujeme nové logo
Zaujímavosti • 17.12.2020

Pohyb je život a život je zmena. Predstavujeme nové logo

Jakub Dočár

Pohyb, prijímanie nových výziev a neustály posun vpred sú neodmysliteľnými súčasťami našej firemnej DNA. A je to logické. Pracujeme so špičkovými technológiami, ktoré prechádzajú dynamickým vývojom a je priam nevyhnutné držať s nimi krok.

Presne tak sme si pred nedávnom uvedomili, že nastal čas vniesť svieži vietor do plachiet našej vizuálnej komunikácie a v spolupráci s profesionálnymi grafikmi sme začali hľadať novú podobu loga našej spoločnosti.

 

 

Variant bolo na stole mnoho, ale len jeden z návrhov v nás zarezonoval najviac. V jednoduchosti sa skrýva sila i krása a je potreba na to nezabúdať.

Nové logo TSS GROUP

Nové logo TSS GROUP (razítko)

 

Priebeh kompletného "rebrandu" je pozvoľný a s novými prvkami našej vizuálnej komunikácie sa môžete už čoskoro stretávať na vozidlách z našej firemnej flotily, vonkajšom označení pobočiek, hlavičkovom papieri alebo na novom webe, ktorý sme spustili tento rok na jeseň.

A čo sa meniť rozhodne nebude? Naše vytrvalé úsilie o dosiahnutie maximálnej spokojnosti na strane našich zákazníkov, ktorým by sme zniesli aj modré z neba... :-)

 

Váš tím TSS Group