Podporujme bezpečie – tentokrát štyri škôlky v Modre
Zaujímavosti • 06.04.2021

Podporujme bezpečie – tentokrát štyri škôlky v Modre

Eva Porubanová

Modra. Malebné mesto s približne s 9 tisícmi obyvateľmi, ktoré sa nachádza v okrese Pezinok na pomedzí Malých Karpát a Podunajskej nížiny. Je jedným z významných vinárskych centier v regióne, preslávilo sa vďaka svojej typickej keramike (ktorá sa dostala aj do básní Jaroslava Seiferta) a v neposlednom rade je úzko spojené s osobou Ľudovíta Štúra. Bohatú históriu mestu odoprieť rozhodne nemôžeme, ale zamerajme radšej sa na budúcnosť, ktorá odjakživa patrila aj patrí deťom.

Býva pravidlom, že v rámci nášho projektu Podporujme bezpečie realizujeme skôr samostatné inštalácie menšieho rozsahu. Tentokrát však môžeme s trochou nadhľadu povedať, že sa nám podaril doslova "majstrovský kúsok", ktorý spočíva v bezplatnom dodaní komponentov bezpečnostných kamerových systémov a to hneď pre štyri miestne materské školy. Konkrétne ide o MŠ SNP, Kalinčiakova, Vajanského a Partizánska. Každá z uvedených škôlok bola vybavená systémom presne podľa ich potrieb a touto cestou sme tak darovali kamery, záznamové zariadenia a ďalšie potrebné sieťové komponenty.

Podporujme bezpečie | Modra

Rozhodne nesmieme zabudnúť ani na spoločnosť AMS Com, ktorá sa ochotne ujala inštalácie a oživeniu všetkých štyroch systémov. Aj v tomto prípade prebehlo všetko úplne bezplatne a od nás im patrí veľké poďakovanie za skvelú spoluprácu.

Projekt Podporujme bezpečie je aktuálne časovo neobmedzený a my veríme, že k doterajším úspešným realizáciám pribudnú aj mnohé ďalšie.

 

Viete o inštitúcii alebo zariadení, kde by ocenili zabezpečovací alebo kamerový systém?
Dajte nám prosím vedieť na e-mail 
pomahame@tssgroup.sk a my budeme radi pomáhať  i naďalej.
Viac informácií nájdete 
tu (dostupné len po prihlásení).