Nové zápustné parkovacie snímače Steelmate
Zaujímavosti • 01.11.2014

Nové zápustné parkovacie snímače Steelmate

Anonym

Nové zápustné parkovacie snímače Steelmate

Od marca tohto roku naša spoločnosť uviedla na trh nové zápustné snímače 14D-13 od výrobcu Steelmate. Tieto snímače sa vyznačujú tradičnou kvalitou a tiež niekoľkými vylepšenými vlastnosťami. 

Hlavnou črtou tohto modelu je dizajn, povrch nárazníku zostane po inštalácii viac súvislý, snímač v nárazníku vypadá menší, vzhľad je veľmi podobný originálnym snímačom. Na vŕtanie diery sa používa nástroj s priemerom iba ø 16mm, pričom jadro snímača má priemer ø 14mm. V ponuke sú tiež 2 druhy nástrojov na zhotovenie ideálneho otvoru. Odporúčame nástroj NR 16 INT2, ktorý predstavuje nástroj vysokej kvality s odlišnou technológiu rezania do nárazníku.

Zmenšené sú rozmery lícneho držiaka, ktorý má teraz tvar štvorca, pre minimalizáciu rozmerov celého senzoru a pre jednoduchšiu montáž. Pre rovnomerné uchytenie je použitý silikónový krúžok, ktorý tiež znižuje vibrácie prenášané z nárazníku na snímač. Dostupné sú v základnej čiernej-matnej farbe a aktuálne aj vo farebných verziách biela a strieborná. Samozrejme snímač môže byť prestriekaný do farby karosérie.

14D-13 sú v predaji tiež v sadách – ako kompletný parkovací asistent vo viacerých verziách, dajú sa rozpoznať podľa obchodného označenia „BTI“. Už po niekoľkých mesiacoch predaja môžeme konštatovať, že tento dizajnovo vydarený model si našiel svoje pevné miesto v ponuke od Steelmate.