Letná firemná akcia 2019
Zaujímavosti • 02.08.2019

Letná firemná akcia 2019

Eva Porubanová

Letná firemná akcia tímu TSS Group sa tento rok konala v úplne nových priestoroch, a to v krásnej doline Strážovských vrchov, v rekreačnom zariadení Podskalie. Verili sme, že toto zariadenie splní naše požiadavky, ktorými bolo vyhnúť sa rušnému mestskému prostrediu a užiť si relax v nedotknutej prírode, vzdialenej od civilizácie.

Pre zmenu prostredia sme sa rozhodli jednak z kapacitných dôvodov a jednak z potreby urobiť z našej akcie jednoducho povedané ,,športový deň“. Okrem nachodených krokov v tomto rozsiahlom areáli :) sme ku športovým výkonom počas tradičného futbalového zápasu pridali aj iné športovo zábavné aktivity. Zdolanie strastiplnej prekážkovej dráhy plnej nástrah potrápilo snáď všetky tímy, avšak nie menej ako udržanie rovnováhy na veľkom drevenom kružidle. Medzi zábavnejšie disciplíny, ktoré bolo ťažké splniť predovšetkým kvôli záchvatom smiechu, patrili fun fúrik a beh v trojnohavichach. Maxi lyže vyskúšali dôležitú súhru a synchronizáciu tímov v pohybe pravou a ľavou nohou, vďaka ktorej sa tímu podarilo prejsť určenú trať v čo najkratšom čase. Presnosť a sústredenie sa ukázali v drevorubačských aktivitách, ktorými bolo zatĺkanie klincov do dreva, ale opačnou stranou, teda hlavičkou dole. Jedno čo je už teraz jasné je, že budúci rok sa okrem futbalového zápasu a teambuildingových aktivít uskutoční aj volejbalový turnaj.

Pred vyhlásením výsledkov všetkých celodenných aktivít sme sa mali možnosť občerstviť na veľkej grilovačke v párty stane, počas ktorej nám do počúvania a neskôr aj do tanca hral DJ. Bolo by hriechom nevyužiť krásne letné počasie, ktoré nám prialo počas celej akcie a neposedeli si večer pri hviezdach i ohni s palicou a napichnutým špekáčikom.

,,Najlepšia akcia, aká doteraz bola!“ Takéto pomenovanie si vyslúžila akcia, o ktorej ste si mali možnosť prečítať v predchádzajúcich riadkoch. V mene všetkých zamestnancov sa chceme poďakovať celému vedeniu za možnosť zabaviť sa a upevniť kolektív na akciách tohto typu.