Keetec BLADE
Zaujímavosti • 07.12.2022

Keetec BLADE

Divoké časy. Takto by sa rozhodne dalo nazvať obdobie, v ktorom všetci žijeme už takmer dva roky. Pandémia COVID-19, ale aj kritická situácia na trhu s polovodičovými súčiastkami. To všetko sa bez varovania zmenilo nielen naše súkromné, ale aj pracovné životy a boli sme nútení tomu čeliť.

V zmysle hesla „Čo ťa nezabije, to ťa posilní“, sme sa v TSS pustili do tvrdej práce a týmto prekážkam statočne čelili. Nebola to ľahká úloha, avšak jej výsledkom je fakt, že ako jediný z výrobcov autoalarmov v Európe, sme schopní predstaviť úplne nový autoalarm, ktorý spĺňa všetky požiadavky moderného trhu.

  

Predstavujeme najnovší autoalarm z dielne TSS GROUP - Keetec BLADE

 

AUTOALARM NA ŽELANIE

Medzi najdôležitejšie veci pri vývoji dobrého autoalarmu rozhodne patrí:

  • Intenzívne načúvanie požiadavkám profesionálnych montážnikov.
  • Neustále sledovanie trendov výrobcov vozidiel a samotných zákazníkov.
  • Starostlivým zvážením všetkých požiadaviek a ich následným aplikovaním do nového systému dokážeme vyvinúť zariadenia pre profesionálne zabezpečenie vozidiel a zároveň zefektívniť proces samotnej montáže.

Výsledkom týchto činností je zariadenie pre pokročilú úroveň zabezpečenia, ktoré je zároveň jednoduché na montáž a obsluhu.

 

PIN TO DRIVE

Časy kedy „obyčajný“ autoalarm dokázal spoľahlivo ochrániť auto pred krádežou, či vlámaním sa, sú už dávno preč. Zlodeji a vykrádači áut sa v nadväznosti na rýchlo meniacu dobu prispôsobili a odhalili slabiny v zabezpečení najnovších vozidiel. Najmä vozidlá, s tzv. „bezkľúčovým“ ovládaním, trpia veľmi nízkou úrovňou ochrany. Riešením je dodatočná autorizácia majiteľa pri odomknutí, alebo naštartovaní vozidla.

Autoalarm Keetec BLADE so sebou prináša aj voliteľnú funkciu, pri ktorej je odomknutie vozidla, či naštartovanie, podmienené zadaním unikátneho PIN kódu, prostredníctvom tlačidiel na multifunkčnom volante. V blízkej budúcnosti bude možné systém Keetec BLADE doplniť o elegantné autorizačné prívesky, ktoré rovnako dokážu plniť spomínanú funkciu a to dokonca v „bezobslužnom“ režime „Hands-free“.

 

NA VEĽKOSTI NAOZAJ ZÁLEŽÍ

Výbava dnešných moderných vozidiel v sebe zahŕňa množstvo technológií, s ktorými sa spája enormné množstvo zariadení, skrývajúce sa pod palubnými doskami. Nájsť tak priestor pre umiestnenie ďalšieho zariadenia, ktoré bude ukryté hlboko v útrobách palubnej dosky, sa tak stáva čoraz zložitejšou úlohou. Tím našich vývojárov sa preto zameral práve na minimalizáciu rozmerov samotnej riadiacej jednotky. Výsledkom je jeden z najmenších autoalarmov vo svojej triede na trhu.

 

MONTÁŽ NEBOLA NIKDY JEDNODUCHŠIA

Proces montáže zabezpečovacieho systému pre vozidlá je zložený z dvoch častí a to z pripojenia zariadenia k vozidlu a nastavenia zariadenia pre komunikáciu s konkrétnym vozidlom. Rýchlosť procesu pripojenia zariadenia k vozidlu je možné ovplyvniť výlučne zručnosťami samotného montážnika,  naopak rýchlosť samotného nastavenia je priamo úmerná kvalite a prehľadnosti nastavovacieho rozhrania.

Jednoduchosť, prehľadnosť a intuitívne ovládanie boli našimi hlavnými cieľmi pre vývoj softvérovej aplikácie pre nastavenie Keetec BLADE. Výsledkom je intuitívna aplikácia pre zariadenia s operačným systémom Windows - BLADE Software a to bez nutnosti prídavných programovacích zariadení, inštalácie, softvéru, či „driverov“. Takto je možné kompletne nastaviť všetky potrebné funkcie, aktualizovať softvér, či otvoriť schému zapojenia pre konkrétne vozidlo.