Imobilizér Keetec TS IMO
Zaujímavosti • 24.11.2021

Imobilizér Keetec TS IMO

Značka KEETEC tvorí neoddeliteľnú súčasť produktového portfólia TSS GROUP už viac ako 10 rokov a o tom, že sa produkty tejto značky zaradili medzi celosvetovo známe, svedčia tisícky predaných kusov a spokojných zákazníkov po celej Európe. Počas uplynulého roka sme predstavili novinku, druhú generáciu bezkontaktného imobilizéra KEETEC TS IMO v2, ktorý bol vyvinutý podľa najaktuálnejších potrieb trhu v segmente zabezpečenia vozidiel.

Zablokuje až 5 okruhov
Vďaka prepracovanej logike je s KEETEC TS IMO možné zablokovať až päť okruhov súčasne. So znehybneným vozidlom si tak neporadí ani skutočný zlodej profesionál, a to ani s použitím rušičky, čítačky kódov, výmenou spínacej skrinky, či riadiacej jednotky motora.

Zabezpečí bez kompromisov
Systém bol navrhovaný pre využitie vo všetkých typoch motorových vozidiel. Bez akýchkoľvek problémov je tak možné jeho využitie vo všetkých osobných, ale aj nákladných motorových vozidlách bez ohľadu na značku, model a rok výroby. Samozrejmosťou je tiež možnosť použitia pre motocykle, štvorkolky, stavebné a poľnohospodárske stroje.

Bez obsluhy
Hlavnou myšlienkou pre projekt KEETEC TS IMO bolo dokonalé zabezpečenie vozidla bez potreby obsluhy používateľom. Výsledkom je elegantný ovládač s funkciou hands-free s extrémnou výdržou batérie až dva roky, ktorý na svoju komunikáciu so systémom používa zabezpečenú bezdrôtovú komunikáciu. Jedinou starosťou používateľa je tak mať ovládač pri sebe.

Nie „len“ IMOBILIZÉR
Aj keď hlavnou funkciou novinky je ochrana vozidla pred odcudzením, bolo TS IMO v2 obohatené o viacero praktických funkcií, ktoré umožnia jeho majiteľovi posunúť zabezpečenie jeho vozidla na novú úroveň.

V bezpečí budú aj kolesá
Vstavaný senzor náklonu s nastaviteľnou citlivosťou umožní rozoznať akúkoľvek fyzickú manipuláciu s vozidlom, ako napríklad pokus o krádež kolies či naloženie vozidla odťahovou službou. Každý takýto pokus bude teda klasifikovaný ako neoprávnené narušenie vozidla, čo spôsobí vyvolanie poplachu.

Kúpiš IMOBILIZÉR, získaš aj ALARM
Jednoduchým doplnením sirény či pripojením ku klaksónu vozidla je možné pri každom narušení vozidla spustenie akustického poplachu, a tým upozorniť okolie na pokus o manipuláciu s vozidlom. Samozrejmosťou je tiež možnosť prepojenia s GPS lokalizátorom SNIPER MAX, ktorý o narušení vzápätí informuje majiteľa formou hlasového hovoru a poplachovej SMS.

Celý náš tím verí, že aj IMO sa zaradí medzi obľúbené produkty značky KEETEC a prispeje tak k zníženiu počtu kradnutých áut po celej Európe.