Autokamery THINKWARE
Zaujímavosti • 25.11.2021

Autokamery THINKWARE

TSS GROUP a.s. ako oficiálny distribútor kórejskej značky THINKWARE prináša jedinečné autokamery, ktorých kvalitu si teraz môžete dopriať aj v Čechách a na Slovensku.

THINKWARE je výrobca najmodernejších záznamových autokamier a je lídrom na globálnom trhu. Jeho produkty sú uznávané nie len pre ich technológiu a kvalitu, ale aj vďaka dizajnu, ktorý získal tri svetové ocenenia (If, IDEA a Reddot). THINKWARE dodáva autokamery aj do prvovýroby vozidiel niektorých značiek (Volvo, Ford, GM). Pre THINKWARE sú zákazníci na prvom mieste, heslom spoločnosti je „Zvyšovať spokojnosť užívateľov, prinášaním pohodlia a inovácií pre každodenný život“.

Niektorí výrobcovia ponúkajú autokamery s jedným výnimočným parametrom, pričom ostatné vlastnosti zaostávajú. Autokamery THINKWARE vždy predstavujú komplexný produkt, ktorý je navrhnutý s dôrazom na vyváženosť parametrov a užívateľský komfort. Všetky modely disponujú parkovacím režimom, asistenčným systémom pre vodiča (ADAS), 3-osým senzorom preťaženia a funkciou upozornenia na bezpečnostné kamery. Autokamera Vás potom môže varovať pred hroziacou zrážkou, opustením jazdného pruhu, alebo upozorniť na blížiace sa meranie. V PC prehliadači je možné zo záznamu videa a priebehu preťaženia vyhodnotiť aj spôsob jazdy vodiča. Telo kamery je navrhnuté v minimalistickom prevedení v súlade s požiadavkou na voľný výhľad vodiča, pri umiestnení za spätným zrkadlom.

THINKWARE ako prvý ponúkol model rozlíšením 2K QHD a v súčasnosti má v ponuke aj modely s rozlíšením 4K. K autokamerám (Q800PRO, F200PRO) je možné pridať prídavnú FullHD kameru buď ako zadnú (nahrávanie blížiacich sa vozidiel zozadu), alebo interiérovú s LED prísvitom (nahrávanie pasažierov vozidla).

Wi-Fi pripojením k smart telefónu urobíte nastavenia, sledujete online záber kamery, alebo prehrávate a sťahujete záznamy do telefónu na vzdialenosť dosahu Wi-Fi siete. Pomocou Wi-Fi Cloud pripojenia (potrebný hotspot vo vozidle), je možné prijímať upozornenia na mobil ak vozidlo opustí definovanú zónu, ak dôjde k nárazu, alebo môžete sledovať online záber kamery vzdialene (Q800PRO).

Vozidlo môžete lokalizovať cez mobil so zobrazením jeho aktuálnej polohy v Google Maps (Q800PRO). Za zmienku stojí tiež možnosť vložiť autokameru (F70) do ochranného púzdra (LOCKING BOX) ktorý zabráni neoprávnenému manipulovaniu s napájacím káblom, GPS káblom a SD kartou. Použitie ochranného púzdra je odporúčané pre vozidlá taxislužby, sanitiek, zásahových vozidiel a podobne.