ERBU. Zoznámte sa prosím...
Novinky • 04.10.2023

ERBU. Zoznámte sa prosím...

Kde sa vzala značka ERBU?

Za značkou ERBU stojí tím špecialistov spoločnosti TSS Group, ktorí sa v oblasti zabezpečovacích technológií pohybujú viac ako 20 rokov. Produkty so značkou ERBU v sebe odrážajú ich bohaté skúsenosti s bezpečnostnými technológiami a reprezentujú optimálne riešenie pre ich koncových užívateľov. Tí tak majú prostredníctvom produktov ERBU značne jednoduchšiu cestu pri hľadaní riešení s najlepším pomerom cena/výkon/užívateľský komfort.

Chcem sa na produkty ERBU pozrieť rovno do katalógu...

 

Ako sa zorientovať v aktuálnej ponuke – stručný popis produktových radov

 

IP kamery – dostupné rady PRO | PLUS | EVO | ELITE | ULTRA

 

PRO

"Odrazový mostík" v rámci rodiny kamier ERBU, ktorý však aj napriek tomu dokáže ponúknuť veľa. Séria PRO je cenovo najdostupnejšia a je potrebné počítať s tým, že do vienka nedostala umelú inteligenciu (AI). Je vybavená "pixelovou" Motion Detection alebo detekciou pohybu.

PLUS

Séria PLUS sa už umelou inteligenciou pochváliť môže. Vďaka funkcii ochrany perimetra postráži napríklad hranice firemného areálu alebo plot so susedom. Vo výbave jej nechýba ani Smart Motion Detection alebo múdra detekcia pohybu.

EVO

V prípade série EVO sa zákazník môže tešiť na vôbec najlepší pomer ceny a výkonu. Kamery z tejto najpočetnejšej série sú vybavené vyspelou umelou inteligenciou a samozrejme ani im vďaka tomu nechýbajú funkcie ochrany perimetra alebo detekcie pohybu Smart Motion Detection.

ELITE

Kamery ELITE majú o niečo vyššie ambície a neboja sa ani náročnejších úloh. V ich prípade už umelá inteligencia poskytuje širšie spektrum funkcií ak ochrane perimetra pribudla navyše klasifikácia objektov, počítanie osôb a kamery je možné použiť aj na detekciu tváre.

Séria ELITE 3 umožňuje získavať z obrazu cenné metadáta o snímaných objektoch.

ULTRA

ULTRA je rad nonplusultra. :) Jedná sa o vrcholný rad plný funkcií. V sérii ULTRA sa zabývali kamery určené pre profesionálne inštalácie. Vie čítať registračné značky vozidiel (ANPR), maskovať objekty, rozpoznávať tváre osôb a získavať ďalšie metadáta priamo z obrazu. Samozrejme ani v tomto prípade nechýbajú funkcie ochrany perimetra klasifikácie objektov, počítanie osôb alebo detekcie tváre. Všetky tieto funkcie sú dostupné vďaka pokročilým algoritmom umelej inteligencie, ktorými sú kamery radu ULTRA vybavené.

 

Sieťové záznamové zariadenia NVR – dostupné rady PRO | PLUSELITE | ULTRA

 

PRO

Rad PRO označuje sieťové záznamové zariadenia (NVR), ktoré sú cenovo najdostupnejšie. Pokiaľ k NVR rade PRO pripojíte kameru s funkciou Smart Motion Detection, záznamové zariadenie túto funkciu podporuje taktiež.

V prípade zariadenia radu E-N-AIxx-x PRO je aj samotné NVR vybavené funkciami založenými na umelej inteligencii.

PLUS

Náš najrozšírenejší rad nesie názov PLUS. Ide o záznamové zariadenia podporujúce analytické funkcie v kamerách ako napríklad ochrana perimetra, Smart Motion Detect, detekcia tváre, počítanie osôb a heatmaps/teplotné mapy spracovávané kamerou.

ELITE

Záznamové zariadenia ELITE uspokoja aj veľmi náročných užívateľov. U kamier podporuje funkcie ochrany perimetra, detekciu a rozpoznávanie tváre, získavanie metadát z obrazu, počítanie osôb, Smart Motion Detection, inteligentné IVS funkcie, heatmaps a nechýbajú ani funkcie čítania registračných značiek (ANPR).

Prvky umelej inteligencie sú vybavené zariadením verzie E-N-AIxx-x ELITE.

ULTRA

Rovnako ako v prípade kamier stojí aj v prípade záznamových zariadení rad ULTRA najvyšie a je vhodný pre najrozsiahlejšie inštalácie. Aj v tomto prípade je k dispozícii podpora pre veľmi široké spektrum AI funkcií z kamier, t.j. inteligentné IVS funkcie, detekcia tváre, počítanie osôb, heatmaps, čítanie registračných značiek (ANPR) a ďalšie.

 

Naming rules alebo ako spoznať "tú pravú" kameru pre vás ;)

 

Nasledujúce schémy vám pomôžu "dešifrovať" a lepšie pochopiť označenie produktov ERBU.