Univerzálny ultrazvukový odpudzovač napájaný AA batériami FG022
Univerzálny ultrazvukový odpudzovač napájaný AA batériami FG022

Univerzálny ultrazvukový odpudzovač napájaný AA batériami FG022

Kód: FG022

Univerzálny ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, napájaný 2 x AA batériami s dlhou životnosťou. Kvalitný nemecký produkt pre použitie ako v automobiloch, tak aj doma, v garáži, alebo pod altánkom kde nieje prívod elektriny.

Záručná doba:
24 mesiacov
Dostupnosť:

Univerzálny ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, napájaný 2 x AA batériami s dlhou životnosťou. Kvalitný nemecký produkt pre použitie ako v automobiloch, tak aj doma, v garáži, alebo pod altánkom kde nieje prívod elektriny.

Tento mobilný odpudzovač kún pracuje s najmodernejšou ultrazvukovou technológiou a nevyžaduje žiadne montážne práce. Slúži na ekologické riešenie problému s hlodavcami (kuny, tchory, lasice, potkany a iné). Zariadenie je po vložení batérií okamžite pripravené na použitie na takmer akomkoľvek mieste (domy, autá, garáže, sklady, chlievy, stajne). Ideálna ochrana pre vozidlá, ktoré sú zaparkované na dlhšiu dobu. Optimálnu dobu prevádzky 12 mesiacov bez zásahu, možno dosiahnuť s vysoko kvalitnými alkalickými batériami (2 x 1,5 V AA, nie sú súčasťou balenia). Zariadenie môže byť upevnené vo vozidle páskami, alebo skrutkami (nie je súčasťou balenia).

Zariadenie vysiela ultrazvukové signály, ktoré niesú počuteľné pre ľudské ucho, ale neznesiteľné pre kuny. Chráni tak štartovacie káble, vodné a vzduchové hadice, penové tesnenia, filtre, gumové remene a podobne od prehryzenia a poškodenia hlodavcami.  

Technické parametre:

- efektívny dosah: > 55 m²
- frekvencia: cca. 24 kHz (± 15%)
- hlasitosť: cca. 100 dB (± 20%)
- prevádzkové napätie: 3 V / DC
- akustický rozsah: > 6 m


 Veľkosť
Žiadne dokumenty
  • Nové príspevky môžu pridávať len registrovaní užívatelia.