Senzor na meranie tlaku v pneu ALL RS4 RUBBER
Senzor na meranie tlaku v pneu ALL RS4 RUBBERSenzor na meranie tlaku v pneu ALL RS4 RUBBER

Senzor na meranie tlaku v pneu ALL RS4 RUBBER

Kód: ALL RS4 RUBBER

Senzor Sens.it® RS4 s gumeným ventilom slúži na meranie tlaku v pneumatikách. Plnohodnotne nahrádza originálne snímače od výrobcu vozidiel. TPMS senzor je potrebné naprogramovať na daný typ vozidla a to buď vytvorením kópie pôvodného senzoru (klon) alebo vytvorením nového ID.

Záručná doba:
24 mesiacov
Dostupnosť:

Senzor Sens.it® RS4 slúži na meranie tlaku v pneumatikách. Plnohodnotne nahrádza originálne snímače od výrobcu vozidiel.
Tento typ TPMS senzoru využíva patentovaný systém Alligator Clip-Pin, ktorý umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž a demontáž ventilu a nevyžaduje použitie skrutky na upevnenie k ventilu. Senzor je potrebné naprogramovať na daný typ vozidla a to buď vytvorením kópie pôvodného senzoru (klon) alebo vytvorením nového ID. Programovanie je jednoduché a pomerne rýchle prostredníctvom USB programátora PT1, počítača a softwaru.

Pred samotnou montážou je potrebné skontrolovať kompatibilitu s vozidlom a ráfiky, či majú otvor na ventil navrhnutý v súlade s normou ETRTO.

Upozornenie na senzory Sens.it® RS4:

TPMS Snap-in gumené ventily sú vyvinuté pre maximálnu rýchlosť 210 km/h a maximálny tlak v pneumatikách 4,5 bar. Pre vozidlá, ktoré sú schopné ísť rýchlejšie ako 210 km/h alebo väčším tlakom v pneumatikách ako 4,5 bar dôrazne odporúčame používať TPMS senzory s kovovými ventilmi.

Výhody TPMS senzorov:
TPMS senzory zabezpečujú presné meranie hodnoty tlaku i teploty v každej pneumatike a upozornia vodiča pri ich zmenách, čím:
- zabraňujú zvýšeniu spotreby paliva pri jazde s podhustenými pneumatikami
- zvyšujú bezpečnosť a kvalitu jazdných vlastností pri správnom tlaku v pneu
- znižujú opotrebenie dezénu pri správnom nahustení pneumatík
 

Technická špecifikácia  
Frekvencia senzoru 434 MHz
Hmotnosť senzoru 16 g
Dĺžka ventilu TR413
Velkosť otvoru na ventil 11,3+0,4mm
Uhol 20°
Max. rýchlosť 210 km/h
Živostnosť batérie 5-7 rokov

 


 Veľkosť
Žiadne dokumenty
  • Nové príspevky môžu pridávať len registrovaní užívatelia.