Mini štartovacia sada TPMS ALL MS KIT
Mini štartovacia sada TPMS ALL MS KITMini štartovacia sada TPMS ALL MS KITMini štartovacia sada TPMS ALL MS KIT

Mini štartovacia sada TPMS ALL MS KIT

Kód: ALL MS KIT

Štartovacia sada s USB programátorom Allligator PT1 a 4ks TPMS senzorov Sens.it RS3 s kovovými ventilmi.

Záručná doba:
24 mesiacov
Dostupnosť:

Štartovacia sada s programátorom a 4ks TPMS senzorov Sens.it RS3 s kovovými ventilmi.

TPMS senzory Sens.it RS3 alebo RS4 je možné naprogramovať pomocou USB programátora Alligator PT1 a PC programu, ktorý je zdarma na stiahnutie a v českom jazyku. Intuitívne rozhranie aplikácie uľahčí a zrýchli proces programovanie senzorov.

Výhodou internetového pripojenia je, že aktualizácia softvéru a nových vozidiel sú automatické bez nutnosti zásahu uživateľa.

Programovanie senzorov:
Každý OE senzor má jedinečné identifikačné číslo (ID), ktoré dokáže riadiaca jednotka (prijímač) vo vozidle rozpoznať a tak komunikovať so všetkými TPMS senzormi. Počas programovacej sekvencie, je možné kopírovať ID pôvodného senzoru (klon, duplikát) a tak nie je potrebné preprogramovať a naučiť riadiacu jednotku vo vozidle na nový kód. Pôvodné ID senzora sa dá vyčítať cez diagnostický prístroj alebo vizuálne na obale senzoru.
Ak vytvárame nové ID, je nutné tento nový identifikátor naučiť vo vozidle, aby ho riadiaca jednotka rozpoznala (napr. pomocou OBDII diagnostiky).
 

Senzor Sens.it® RS3 slúži na meranie tlaku v pneumatikách. Plnohodnotne nahrádza originálne snímače od výrobcu vozidiel.
 Senzor je potrebné naprogramovať na daný typ vozidla a to buď vytvorením kópie pôvodného senzoru (klon) alebo vytvorením nového ID. Programovanie je jednoduché a pomerne rýchle prostredníctvom USB programátora PT1, počítača a softwaru.


 Veľkosť
Žiadne dokumenty
  • Nové príspevky môžu pridávať len registrovaní užívatelia.