Keetec TAXI CAN prevodník rýchlosti z OBD2

KEETEC | TAXI CAN

KEETEC TAXI CAN je modul prevodníka určený pre motorové vozidlá podporujúce pripojenie na CAN BUS zbernicu podľa štandardu OBD2 a s 12V napájacím napätím. Slúži na prevod informácie o aktuálnej rýchlosti vozidla na analógové signály.


Ste koncový zákazník? Nájsť montážneho partnera

KEETEC TAXI CAN je elektronický modul, určený na vyčítavanie aktuálnej rýchlosti vozidla cez OBD2 a jej transformáciu na frekvenčný výstupný signál (PWM), používaný ako vstupný signál (impulzy) pre taxametre.

Modul umožňuje poskytnúť informáciu o aktuálnej rýchlosti vozidla s rôznymi prevodmi rýchlosti v kilometroch za hodinu na počet impulzov za sekundu. TAXICAN poskytuje taktiež informácie o zapnutom zapaľovaní* aj nízkej rýchlosti vozidla. Podrobný zoznam analógových výstupov je popísaný v návode na použitie.

* Informácia o stave zapaľovania je odvodená z aktivity dátovej komunikácii cez OBD2 s vozidlom. Keďže sa modul pripája na zapaľovanie a kontrola komunikácie je vykonaná približne do 2s po privedení napájania, aktivovanie výstupu je mierne oneskorené. Možnosť použitia tejto funkcie modulu je potrebné overiť na konkrétnom vozidle.

Poznámka: Napájanie modulu sa musí priviesť zo zapaľovania vozidla.

Tecnické parametre:

  • rozsah od 0-254km/h
  • možnosť si zvoliť výstup poskytujúci 1800 impulzov, 3600 impulzov, alebo 7200 impulzov na kilometer

Parametre

Výrobca Keetec

Potrebujete poradiť?

Nákupom to nekončí.
Tím profesionálov je pripravený našim partnerom poradiť telefonicky alebo e-mailom.
Každý pracovný deň sú k dispozícií od 8.00 do 16.30 hod.

Technická podpora