Spínač denného svietenia T SWITCH
Spínač denného svietenia T SWITCH

Spínač denného svietenia T SWITCH

Kód: T SWITCH

T SWITCH Tempo zabezpečuje automatické zapnutie stretávacích a parkovacích svetiel po naštartovaní vozidla. Pripája sa paralelne na vypínač svetiel vozidla, ktorý zostáva pri automatickom zapnutí svetiel vo vypnutej polohe. T SWITCH Tempo obsahuje komfortnú funkciu “Coming home”. Taktiež obsahuje vstup, ktorý zabezpečí automatické odpojenie stretávacích svetiel pri zapnutí diaľkových svetiel (žiarovky typu H4).

Záručná doba:
24 mesiacov
Dostupnosť:

T SWITCH TEMPO zabezpečuje automatické zapnutie svetiel (parkovacích aj stretávacích) po naštartovaní vozidla. Jeho prednosťou je jednoduchá konštrukcia, bezúdržbová prevádzka a ľahká montáž do vozidla. Pripája sa paralelne na vypínač svetiel vozidla, ktorý zostáva pri automatickom zapnutí svetiel vo vypnutej polohe. T SWITCH TEMPO obsahuje komfortnú funkciu “Coming home”. Taktiež obsahuje vstup, ktorý zabezpečí automatické odpojenie stretávacích svetiel pri zapnutí diaľkových svetiel (žiarovky typu H4).

Funkcia Coming home: táto funkcia zabezpečuje automatické rozsvietenie stretávacích svetiel na 30 sekúnd pri odomknutí / zamknutí vozidla (potrebné prepojenie s autoalarmom alebo centrálnym zamykaním vozidla). Pokiaľ zapnete zapaľovanie skôr, ako uplynie táto doba, svetlá sa automaticky vypnú.

  • automatické zapnutie svetiel nárastom napätia palubnej siete. Spínacie napätie je nastaviteľné (od výroby je nastavené na 13V)
  • vstup na odpojenie stretávacích pri zapnutí diaľkových svetiel
  • vstup na aktiváciu funkcie "Coming home"
  • 3x oddelené výstupy na parkovacie svetlá
  • max. prúdové zaťaženie 2x30A
  • nulový prúdový odber vo vypnutom stave

 Veľkosť
Žiadne dokumenty
  • Nové príspevky môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Súvisiace