Baaner 1Baaner 1

Príslušenstvo

Príslušenstvo

Položky na stránku: 9 18 27 36 Zoradiť podľa: Predvolené | Názvu

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km. 

Dahua PFT3910 Optický modul

Kód produktu: PFT3910

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Dahua PFT3920 Optický modul

Kód produktu: PFT3920

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 1 Gbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Dahua PFT3960 Optický modul

 Skladom
Kód produktu: PFT3960

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 1 Gbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Dahua PFT3970 Optický modul

 Skladom
Kód produktu: PFT3970

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štand...

GBIC MM

 Skladom
Kód produktu: GBIC MM

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km...

Top
GBIC SM

 Skladom
Kód produktu: GBIC SM