IP prevodníky a POE injektory

Položiek na stránku:12 18 36
Zoradiť podľa: 
Simple VT-PD100-D2 POE splitter

Simple VT-PD100-D2 POE splitter

PoE Splitter podporujúcí prenosovú rýchlosť 10/100Mbps. Zariadenie je vybavené LED indikáciou stavov. Výstupné napätie je 12V/2A 24W, čo dostačuje na podporu IEEE 802.3 at, teda PoE+.

 
Skladom
IP1 OPTO prevodnik

IP1 OPTO prevodnik

Gigabitovy media konvertor s SFP. Nutné objednať GBIC - GBIC SM pre single-mode, GBIC MM pre multi mode, nepodporuje 10/100Mbps iba Gbps

 
 
Kód: IP1 OPTO
Dahua LR1002 sada IP over coax pasívnych prevodníkov

Dahua LR1002 sada IP over coax pasívnych prevodníkov

Sada zariadeni pre prevod / prenos dát a napájanie z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua. Prevodníky podporujú prenos napájania PoE a PoE+. Prenosové vzdialenosti sa v závislosti od konfigurácie systému pohybujú od 400 m do 1000 m. Nechýba ani ochrana proti účinkom blesku do 6 kV.

 
Skladom
Kód: LR1002
Dahua LR1002-1ET IP+PoE over coax vysielač

Dahua LR1002-1ET IP+PoE over coax vysielač

Zariadenie na prevod/prenos dát a napájania z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua - modul vysielača. Prevodník podporuje prenos napájania PoE aj PoE+. Prenosové vzdialenosti sa v závislosti od konfigurácie systému pohybujú od 400 m do 1000 m. Nechýba ani ochrana proti účinkom blesku do 4 kV.

 
Skladom
Dahua LR1002-1EC IP+PoE over coax prijímač

Dahua LR1002-1EC IP+PoE over coax prijímač

Zariadenie na prevod/prenos dát a napájania z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua - modul prijímača. Prevodník podporuje prenos napájania PoE aj PoE+. Prenosové vzdialenosti sa v závislosti od konfigurácie systému pohybujú od 400 m do 1000 m. Nechýba ani ochrana proti účinkom blesku do 4 kV.

 
Skladom
Dahua PFT1300 PoE extender

Dahua PFT1300 PoE extender

PoE extender slúži k predĺženiu TCP / IP + PoE do vzdialenosti až 300m. Odporúča sa inštalácia v kombinácii s PFT1200.

 
Skladom
Kód: PFT1300
Dahua PFT1200 HPoE injector

Dahua PFT1200 HPoE injector

Dahua HPoE injector malých rozmerov, podporujúce zariadenia o spotrebe až 60 W.

 
Skladom
Kód: PFT1200
GBIC MM

GBIC MM

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

 
Skladom
Kód: GBIC MM
GBIC SM

GBIC SM

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN 60825-1 štandardný LC Duplex konektor

 
Skladom
Kód: GBIC SM
Dahua OTE103R Prijímač IP signálu

Dahua OTE103R Prijímač IP signálu

Priemyselný optický prijímač umožňujúci prenos po optickom vlákne až na vzdialenosť 20 km.

 
 
Kód: OTE103R
Dahua OTE103T Vysielač pre prenos IP signálu

Dahua OTE103T Vysielač pre prenos IP signálu

Priemyselný optický vysielač umožňujúci prenos po optickom vlákne až na vzdialenosť 20 km.

 
 
Kód: OTE103T
Avigilon POE-INJ2-60W injektor

Avigilon POE-INJ2-60W injektor

PoE injektor s jedným Gigabit portom 60 W, určené pre H4IRPTZ kamery, vnútorná montáž, pracovná teplota od -10 °C do +45 °C