Baaner 1Baaner 1

IP prevodníky a POE injektory

Položky na stránku: 9 18 27 36 Zoradiť podľa: Predvolené | Názvu

PoE Splitter podporujúcí prenosovú rýchlosť 10/100Mbps. Zariadenie je vybavené LED indikáciou stavov. Výstupné napätie je 12V/2A 24W, čo dostačuje na ...

Simple VT-PD100-D2 POE splitter

 Skladom
Kód produktu: VT-PD100-D2

Gigabitovy media konvertor s SFP. Nutné objednať GBIC - GBIC SM pre single-mode, GBIC MM pre multi mode, nepodporuje 10/100Mbps iba Gbps

IP1 OPTO prevodnik

 Skladom
Kód produktu: IP1 OPTO

Sada zariadeni pre prevod / prenos dát a napájanie z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua. Prevodníky podporujú prenos napájania PoE a PoE+...

Dahua LR1002 sada IP over coax pasívnych prevodníkov

 Skladom
Kód produktu: LR1002

Zariadenie na prevod/prenos dát a napájania z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua - modul vysielača. Prevodník podporuje prenos napájania ...

Dahua LR1002-1ET IP+PoE over coax vysielač

 Skladom
Kód produktu: LR1002-1ET

Zariadenie na prevod/prenos dát a napájania z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua - modul prijímača. Prevodník podporuje prenos napájania ...

Dahua LR1002-1EC IP+PoE over coax prijímač

 Skladom
Kód produktu: LR1002-1EC

PoE extender slúži k predĺženiu TCP / IP + PoE do vzdialenosti až 300m. Odporúča sa inštalácia v kombinácii s PFT1200.

Dahua PFT1300 PoE extender

 Skladom
Kód produktu: PFT1300

Dahua HPoE injector malých rozmerov, podporujúce zariadenia o spotrebe až 60 W.

Dahua PFT1200 HPoE injector

 Skladom
Kód produktu: PFT1200

Priemyselný optický prijímač umožňujúci prenos po optickom vlákne až na vzdialenosť 20 km.

Dahua OTE103R Prijímač IP signálu

Kód produktu: OTE103R

Priemyselný optický vysielač umožňujúci prenos po optickom vlákne až na vzdialenosť 20 km.

Dahua OTE103T Vysielač pre prenos IP signálu

Kód produktu: OTE103T