Baaner 1Baaner 1

Prevodníky

Prevodníky

Video signál má občas strastiplnú cestu k záznamu a je potrebné prekonať na trase rôzne vzdialenosti aj technologické prekážky. V ponuke sú HDCVI prevodníky, analógové prevodníky aj IP prevodníky. HDCVI video signál možno pomocou prevodníkov previesť na krútený pár alebo cez optický kábel poslať až na vzdialenosť 20 km. Analagové prevodníky mimo najpoužívanejšieho twistového prevodníka ponúka aj možnosť prenosu až 4 analógových kamier po jednom koaxiálnom kábli. Samozrejmosťou sú aj prepäťové ochrany na všetky druhy analógového signálu alebo bezdrôtový prenos. Prevodníky IP ponúkaju zariadenia pre úpravu video signálu pre rôzne prenosové médiá. Za zmienku stojí prepäťovej ochrany, bezdrôtový prenos signálu, prevod signálu na koaxiálny alebo optický kábel.

Položky na stránku: 9 18 27 36 Zoradiť podľa: Predvolené | Názvu

PoE Splitter podporujúcí prenosovú rýchlosť 10/100Mbps. Zariadenie je vybavené LED indikáciou stavov. Výstupné napätie je 12V/2A 24W, čo dostačuje na ...

Simple VT-PD100-D2 POE splitter

 Skladom
Kód produktu: VT-PD100-D2

Gigabitovy media konvertor s SFP. Nutné objednať GBIC - GBIC SM pre single-mode, GBIC MM pre multi mode, nepodporuje 10/100Mbps iba Gbps

IP1 OPTO prevodnik

 Skladom
Kód produktu: IP1 OPTO

Sada zariadeni pre prevod / prenos dát a napájanie z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua. Prevodníky podporujú prenos napájania PoE a PoE+...

Dahua LR1002 sada IP over coax pasívnych prevodníkov

 Skladom
Kód produktu: LR1002

Zariadenie na prevod/prenos dát a napájania z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua - modul vysielača. Prevodník podporuje prenos napájania ...

Dahua LR1002-1ET IP+PoE over coax vysielač

Kód produktu: LR1002-1ET

Zariadenie na prevod/prenos dát a napájania z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua - modul prijímača. Prevodník podporuje prenos napájania ...

Dahua LR1002-1EC IP+PoE over coax prijímač

Kód produktu: LR1002-1EC

PoE extender slúži k predĺženiu TCP / IP + PoE do vzdialenosti až 300m. Odporúča sa inštalácia v kombinácii s PFT1200.

Dahua PFT1300 PoE extender

 Skladom
Kód produktu: PFT1300

Dahua HPoE injektor malých rozmerov, podporujúce zariadenia o spotrebujú až 60 W.

Dahua PFT1200 HPoE injector

 Skladom
Kód produktu: PFT1200

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km. 

Dahua PFT3910 Optický modul

Kód produktu: PFT3910

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Dahua PFT3920 Optický modul

Kód produktu: PFT3920