Baaner 1Baaner 1

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Ponuka analógových, HDCVI a IP kamerových systémov, záznamových zariadení, softvérov a príslušenstva značiek Sony, Avigilon a Dahua pre komplexné riešenie kvalitného monitorovacieho systému. Individuálne návrhy kamerových systémov, technická podpora aj zaškolenie sú neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky.

Položky na stránku: 9 18 27 36 Zoradiť podľa: Predvolené | Názvu

IP kompaktná kamera Dahua s HD rozlíšením. Motorický zoom objektív uľahčí optimálne nastavenie pozorovanej scény. Kamera využíva krytie IP 66, ktoré j...

Dahua IPC-HFW2101RP-ZS kamera IP kompaktná
onvif.pnghd.pngzoom.pngir.pngwdr.pngdnr.png

 Skladom
Kód produktu: IPC-HFW2101RP-ZS

1.3 MPx kamera IP interiérová dome farebná day / night s mechanickým IR filtrom, 1/3" Aptina CMOS, megapixelové rozlíšenie 1280x960 px @ 15fps, citliv...

Dopredaj
Dahua IPC-HD3100P dome IP kamera
onvif.pnghd.pngdnr.pngdwdr.png

Kód produktu: IPC-HD3100P

IP dome kamera Dahua s HD rozlíšením. Kamera využíva krytieIP67, ktoré ju predurčuje pre vonkajšie použitie a je vybavená IR LED prisvietením s dosaho...

Dahua IPC-HDW4120MP-0360B IP dome kamera
onvif.pnghd.pngir.pngdnr.pngdwdr.png

 Skladom
Kód produktu: IPC-HDW4120MP-0360B

IP dome kamera Dahua s HD rozlíšením. Motorický zoom objektív uľahčí optimálne nastavenie pozorovanej scény. Kamera využíva krytie IK 10 a IP 67, ktor...

Dahua IPC-HDBW2121RP-ZS 1,3 Mpx dome IP kamera
onvif.pnghd.pngzoom.pngir.pngwdr.pngdnr.png

 Skladom
Kód produktu: IPC-HDBW2121RP-ZS

IP dome kamera Dahua s HD rozlíšením. Motorický zoom objektív uľahčí optimálne nastavenie pozorovanej scény. Kamera využíva krytie IK10 a IP67, ktoré ...

Dahua IPC-HDBW5121EP-Z IP dome kamera
onvif.pnghd.pngzoom.pngir.pngwdr.png
Cena na vyžiadanie
 Skladom
Kód produktu: IPC-HDBW5121EP-Z

PoE Splitter podporujúcí prenosovú rýchlosť 10/100Mbps. Zariadenie je vybavené LED indikáciou stavov. Výstupné napätie je 12V/2A 24W, čo dostačuje na ...

Simple VT-PD100-D2 POE splitter

 Skladom
Kód produktu: VT-PD100-D2

Gigabitovy media konvertor s SFP. Nutné objednať GBIC - GBIC SM pre single-mode, GBIC MM pre multi mode, nepodporuje 10/100Mbps iba Gbps

IP1 OPTO prevodnik

Kód produktu: IP1 OPTO

Zariadenie na prevod/prenos dát a napájania z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua - vysielač aj prijímač. Prevodník podporuje prenos napáj...

Novinka
Dahua LR1002 IP over coax pasívny prevodník

Kód produktu: LR1002

Zariadenie na prevod/prenos dát a napájania z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua - modul vysielača. Prevodník podporuje prenos napájania ...

Novinka
Dahua LR1002-1ET IP+PoE over coax vysielač

Kód produktu: LR1002-1ET