PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

Príklad inštalácie riešenia rozpoznávania EČV

Na vstupy a výstupy z areálu sme použili kamery ITC237, ktoré majú v sebe relé výstup pre ovládanie závory. V prípade, že sa do areálu snaží vojsť vozidlo, kamera ITC237 rozpozná EČV vozidla a pošle ho do softvéru EČV Dahua

Entry prístupový systém ... aneb koniec školníkov na Slovensku

Elektronický prístupový systém sa stáva čím ďalej častejšie súčasťou bežného života a môžeme sa s nim stretnúť skutočne takmer všade. Významnou mierou prispieva tiež k zvýšeniu bezpečnosti na školách. 

Bezpečnostné riešenia od Avigilon pre Slovnaft Arenu v Bratislave 

Najpríjemnejšie zážitok pre aktérov i divákov na medzinárodnej hokejovej scéne i pri spoločenských akciách v Slovnaft Aréne vďaka aplikácii monitorovacieho systému Avigilon.

Nahradenie 95 analógových kamier jednou IP kamerou?

Ako znížiťnákladynamonitoringbez úkoru nakvalitu a výkon systému?
Testovanie 16 a 29 megapixelové kamery na štadióne Slavia, a to rovno na zápasu domácich s Brnom, bolo tou pravou skúškou.

Rodina

 Ako ochrániť svojich blízych prostredníctvom GPS monitoringu?

So službami KeetecSAT Bezpečnosť seniorov a KeetecSAT Bezpečnosť detí sa už o svojich blízkych báť nemusíte.

 

rozpoznavanie ecv

Rozpoznávanie EČV – kamerový systém Sony

Investorom bola zadaná požiadavka na realizáciu systému evidencie poznávacích značiek pre veľké nákupné centrum. Snahou investora bolo identifikovať vozidlá prichádzajúce a odchádzajúce opakovane do centra v pravidelných časových intervaloch a tým využívajúce parkovanie zdarma. Ďalšou snahou investora bolo využiť získané informácie o návštevnosti na vlastné marketingové kampane.

comelit

Výmena staršieho audio systému za nový audio a video systém

Investorom a zadávateľom bola veľká obytná jednotka, s požiadavkou na výmenu súčasného audio systému za kvalitný a plne funkčný audio a video systém. Inštaláciou chcú ušetriť aspoň 50% času a chcú prepojiť všetky vonkajšie jednotky, ktoré sú od ich obrazoviek vzdialené približne 300m. Užívateľov v obytnej jednotke je v súčasnosti 150 a pripravuje sa nadstavba.
 

banka

Aplikácia kamerového systému Avigilon v banke

Kamerové systémy sú pre banky a finančné inštitúcie absolútne nepostrádateľné hlavne z dôvodu vysokého rizika prepadnutia a krádeže finančnej hotovosti. Od 1.januára 2006 platí právna úprava o povinnom zabezpečení vo všetkých bankách a ich pobočkách, do ktorej spadá aj povinnosť prevádzkovania kamerového systému. Svojim vysokým prevenčným charakterom výrazne prispieva aj k bezpečnosti zamestnancov.

Meranie spotreby

GPS monitoring a kontrola paliva

Investorom a zadávateľom je spoločnosť, ktorá podniká v oblasti gastronómie a dopravy vlastného občerstvenia do maloobchodných predajní. Majiteľ spoločnosti vlastní spolu desať nákladných aj osobných automobilov pracujúcich na naftový pohon a svoj pracovný čas venuje tiež administratíve, ktorá súvisí s evidenciou servisných nákladov, PHM a poistných udalostí.

pristup

Inštalácia prístupového systému Entry

Sklad sa nachádza v tej istej budove ako administratívna časť, priestory sú oddelené dverami, cez ktoré sa vchádza mechanicky, na kľúč. Kľúč vlastní každý zamestnanec skladu a pre administratívnych pracovníkov je umiestnený kľúč pri dverách. Práve táto situácia je kameňom úrazu, keďže kľúč sa často stráca a niekoľko krát sa stalo, že do objektu  vstúpila neoprávnená osoba, či už v podobe zákazníka alebo obchodného partnera.