O NÁS

Kto sme?

Sme distribučná, vývojová a výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá importom a predajom zabezpečovacích systémov pre objekty, vozidlá a GPS monitoringom. Obchodné aktivity rozvíjame na slovenskom, českom a európskom trhu od roku 2002.

Naším poslaním je byť spoľahlivým partnerom v oblasti zabezpečovacích technológií a pomáhať zvyšovať úroveň zabezpečenia objektov, budov a vozidiel.

Vzhľadom k šírke produktového portfólia je TSS Group rozdelená do troch samostatných produktových divízií: 

 TSS Group - ENG           TSS Group - DE

Čo robíme?

Stiahnite si našu firemnú prezentáciu

Ako autorizovaný alebo výhradný distribútor ponúkame produkty renomovaných výrobcov zabezpečovacej techniky ako Avigilon, DahuaComelit, Keetec a KeetecSAT.

Poskytujeme komplexnú starostlivosť, technickú podporu a servis veľkoobchodným partnerom. Dlhodobo sledujeme trendy v oblasti zabezpečenia a GPS monitoringu, preto sme schopní rýchlo a efektívne reagovať na požiadavky zákazníkov a vyhľadať pre nich čo najlepšie riešenie. 

Na základe požiadaviek klienta vieme poskytnúť svojim zákazníkom individuálne riešenia projektov, prípadne vyvinúť softwarové riešenie klientovi na mieru. 

Pravidelne usporadúvame technické a obchodné školenia a roadshow, ktoré môžu naši zákazníci využiť k rozšíreniu svojich znalostí a zoznámiť sa s trendmi v oblasti zabezpečenia a GPS monitoringu. Termíny školení zamerané na CCTV, zabezpečenie vozidiel a GPS monitoringu nájdete v našom kalendári.


Ako a kde nakúpiť?

Všetkým obchodným partnerom ponúkame možnosť spolupráce cez rôzne predajné kanály. O svojich klientov sa starajú preškolení obchodní zástupcovia, ktorí sa venujú individuálnym požiadavkám zákazníkov a poskytujú obchodno-technické poradenstvo.

Ďalej môžu naši zákazníci nakúpiť v sieti našich pobočiek. Výhodou je okamžitá dostupnosť produktov na pobočkách, komunikácia s technicky zdatným personálom, profesionálny prístup a možnosť otestovania najnovších produktových noviniek.

V Slovenskej republike má naša spoločnosť pobočky v mestách Dubnica nad Váhom, Bratislava a Košice. Pobočkové zastúpenie v Českej republike je v Prahe, Brne, Zlíne a Ostrave.

Ďalšou možnosťou pre zákazníkov je kontakt cez Call centrum, ktoré zaisťuje rýchly servis, objednávanie tovaru a produktové poradenstvo. 

Zákazníci stále viac využívajú možnosť nákupu cez náš eshop, kde môžu vytvoriť objednávku pohodlne zo svojho domova v akúkoľvek hodinu. 


Kam smerujeme?

Na trhu zabezpečovacej techniky pôsobíme od roku 2002. V súčasnosti riadime tím 150 zamestnancov. Uvedomujeme si, že dodávkou tovaru obchod nekončí a opakovaný obchod je ten, ktorý nás posúva dopredu. Naším mottom je: "neustále sa zlepšovať". Dlhodobým cieľom TSS Group je byť stabilným a dôveryhodným dodávateľom v oblasti zabezpečovacích systémov, ktorý svojim zákazníkom poskytuje stabilitu veľkej spoločnosti a zároveň aj flexibilitu a atmosféru rodinnej firmy.