FIREMNÝ ČASOPIS

V tejto sekcii si môžete sťahovať vydania nášho časopisu Zabezpeč.to. Budeme Vás v ňom pravidelne  informovať o fungovaní našej spoločnosti, o aktuálnych novinkách, produktoch, firemných akciách a zaujímavostiach zo sveta TSS.

zabezpeč.to 1/2020

Prvý kvartál roka máme už za sebou,  a tak sa dá povedať, že sme úspešne rozbehli novú dekádu, nový rok, rok 2020. Začali sme pracovať na nových projektoch, zdolávame prijaté výzvy. Som rada, že som dostala možnosť podieľať sa na obsahu nového čísla Zabezpeč.to. Verím, že sa vám bude čítať náš časopis minimálne tak príjemne ako doteraz. Budeme sa snažiť vám priniesť množstvo zaujímavých noviniek z oblasti technologickej, ale ukážeme vám aj naše mimopracovné ,,TSS,-kové“ aktivity.

 

zabezpeč.to 2/2019

Pomaly, ale isto sa spamätávame z leta a začíname si užívať krásy farebnej jesene. Toto ročné obdobie je rozmanité a pestré rovnako ako obdobie, ktoré máme za sebou. Do konca roka nás toho ešte veľa čaká.  Rok 2019 je pre nás významný aj tým, že v ňom oslavujeme už 15. výročie pôsobenia našej spoločnosti v Českej republike a tým, že prebehlo ocenenie sútaže EY Podnikateľ roka, do ktorej sme boli zapojení. O oboch akciách sa viac dočítate na záverečných stránkach nášho bulletinu.

 

zabezpeč.to 1/2019

Kým bola prvá polovica roka 2018 venovaná prioritne technickým a obchodným školeniam, akciám s našimi obchodnými partnermi a účasti na národných a medzinárodných výstavách, v tej druhej sme zapracovali na zdokonaľovaní produktov, riešení podnetov zo strany našich zákazníkov a testovaní noviniek. Po úspešnej modernizácii webovej stránky divízie gps monitoringu sa nám podarilo uskutočniť zmenu aj našej firemnej webovej stránky. Táto zmena prebehla nielen v dizajnovom, ale taktiež v používateľskom ponímaní. Pre redizajn nášho webu sme sa rozhodli spôsobom, ktorým sme maximálne zachovali funkčné prvky, a pritom sa čo najviac priblížili súčasným nárokom na grafický dizajn.

 

zabezpeč.to 2/2018

Rok 2018 sa začal skutočne dynamicky a je bohatý na rozmanité udalosti v národnom aj európskom meradle. Téma GDPR, nového európskeho nariadenia, ktoré má slúžiť na zlepšenie ochrany pri zbere osobných údajov fyzických osôb, naberala na obrátkach predovšetkým v druhom kvartáli roku 2018. Keďže sa problematika nakladania s osobnými údajmi dotýka každého jedného z nás, dala všetkým skutočne zabrať. Práve z tohto dôvodu, sme ako formu podpory pre našich obchodných partnerov, zaradili do programu tohtoročnej roadshow samostatný blok, týkajúci sa GDPR problematiky. Ďalšou významnou udalosťou v roku 2018 bolo otvorenie novej pobočky v Ostrave, do ktorej každého srdečne pozývame.

 

zabezpeč.to 1/2018

Pracovná oblasť, ako je v našej firme zvykom, je úzko spätá aj so súkromnou, čo sa aj tento rok premietlo na niekoľkých teambuildingových akciách. Veríme, že aj našim novým kolegom, ktorých príchodom opäť narástol počet zamestnancov vo firme, sa bude život v TSS páčiť! V roku 2017 sa nám podarilo nadviazať významnú spoluprácu, v neziskovej oblasti. Na Slovensku, aj v Českej republike sme vypracovali dohodu o pravidelnej pomoci deťom, ktoré nemajú možnosť vyrastať v úplných rodinách. Bližšie informácie o tejto aktivite prinášame na ďalších stránkach!

 

zabezpeč.to 1/2017

Digitalizácia, inteligentné zariadenia a nové moderné technológie vládnu svetom a prinášajú pokrok aj do tých oblastí, v ktorých sme si ich pred pár rokmi nevedeli vôbec predstaviť. Aj to je jedným z dôvodov, prečo tento rok zaradila do svojej ponuky každá z divízií skutočne veľa noviniek. Každý rok sa posúvame dopredu a objavujeme nové sféry. Naším hlavným záujmom aj naďalej zostáva profesionalita a spokojnosť vás, našich obchodných partnerov. Želám vám všetkým, aby aj pre vás bolo nasledujúce obdobie plné menších ale aj väčších objavov, ktoré vás zaručene posunú vpred.

 

zabezpeč.to 2/2016

Keďže sa hovorí, že sa nachádzame v roku opice, ktorý je plný zmien, jednou z tých našich je grafická stránka nášho zabezpeč.to. Tak ako sa všetky veci dynamicky vyvíjajú, tak sa to deje aj pri našich obchodných aktivitách a, samozrejme, aj vzájomných vzťahoch, či už pracovných alebo súkromných. Dôkazom toho sú nielen všetky školenia, prezentácie a vzťahové akcie, ktoré sa udiali v druhej polovici roka 2016, ale aj narodené prírastky ,,našich ľudí“, ktorým aj touto formou gratulujeme a prajeme všetko dobré.

 

zabezpeč.to 1/2016

Plynulý prechod na náš nový korporátny dizajn je jednou z ďalších významných zmien, ktorým sa aktívne venujeme a veríme, že je táto zmena viditeľná a povedomie o nej sa každým dňom rozširuje.Novinky, ktoré sa rozhodla prezentovať a zaradiť do portfólia každá jedna z divízií, sme Vám pripravení poskytnúť už v tomto momente. Medzi informačné kanály, cez ktoré si chceme túto povinnosť splniť, patria, samozrejme, aj Vami dopytované produktové, obchodné a technické školenia.

 

zabezpeč.to 2/2015

Dostáva sa ku Vám v poradí druhé vydanie aktuálneho roku, v ktorom ako, je už zvykom, opäť nájdete novinky z produktového portfólia každej z divízií. Súčasne Vám poskytneme informácie o dodávateľoch a všetkých uskutočnených a plánovaných školeniach – produktových, technických a obchodných. Pobočkové zmeny odštartovalo už spomínané sťahovanie centrály pre Slovenskú republiku do Dubnice nad Váhom. Vzhľadom na nezastaviteľné zväčšovanie skupiny TSS Group padlo rozhodnutie prestahovať do väčších priestorov aj pobočku, ktorá sídli v Bratislave. Sťahovanie sa uskutočnilo na konci leta a viac sa o ňom dočítate na ďalších stránkach.

 

zabezpeč.to 1/2015

Plynulý prechod na náš nový korporátny dizajn je jednou z ďalších významných zmien, ktorým sa aktívne venujeme a veríme, že je táto zmena viditeľná a povedomie o nej sa každým dňom rozširuje.Novinky, ktoré sa rozhodla prezentovať a zaradiť do portfólia každá jedna z divízií, sme Vám pripravení poskytnúť už v tomto momente. Medzi informačné kanály, cez ktoré si chceme túto povinnosť splniť, patria, samozrejme, aj Vami dopytované produktové, obchodné a technické školenia.

.

 

zabezpec to zabezpeč.to 1/2014

Na horúce letné dni vám prinášame zaujímavé čítanie nášho firemného časopisu Zabezpeč.to. Vedeli ste, ze všetky dáta v KeetecSATe sú zašifrované prostredníctom protokolu TSL s rozšíreným overením identity? Neviete si poradiť so zabezpečením pozemku? V tomto čísle časopisu Vám poradíme ako na to. A nielen to, dozviete sa omnoho viac,  zoznámite sa s  vybranými kolegami a pripomenieme si marketingové akcie, ktoré sme pre vás zorganizovali v prvom polroku. Veríme, že každý si nájde niečo čo ho zaujme.

 

zabezpec to zabezpeč.to 2/2013

Druhé číslo Zabezpeč.to vám ponúka náhľad do sveta výrobcov bluetooth handsfree sád Bury a alarmov Magicar. Divízia Zabezpečenia objektov predstaví svoje novinky v oblasti prístupových a dochádzkových systémov a neprekonateľný zadymovač, s ktorým sa už nemusíte báť vykradnutia vašej prevádzky. Prinášame rozhovor so zakladateľom monitorovacieho systému KeetecSAT, uskutočnené aj plánované PR akcie, zábavu vo forme trochu nevydarených montáží a nechýba ani zoznámenie s obchodno-technickými zástupcami a centrálou spoločnosti v Čechách.  

 

zabezpec tozabezpeč.to 1/2013


V prvom vydaní Zabezpeč.to sa, okrem iného, dočítate o výrobcovi autopríslušenstva STEELMATE, o riešeniach ponúkaných v portfóliu výrobca audio a video vrátnikov Comelit, o novinke na pôde spoločnosti Avigilon - IP kamere s adaptívnym IR prisvietením alebo o službách GPS monitoringu - KeetecSAT Online Security. Stiahnite si elektronickú verziu a mrknite aj na pripravované aj uskutočnené akcie, ako to vyzerá na našej centrále v Trenčíne alebo sa zoznámte s našimi kolegami.